Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás ingyenes?...

Anyajegy eltávolítás ingyenes? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Van a testemen és az arcomon is egy anyajegy amiket szeretnék eltávolítani mert egy kicsit kitüremkedőek. El fogok menni megvizsgáltatni őket, gondolom ha veszélyes akkor a tb fedezi az eltávolítását. Amennyiben nem veszélyesek én akkor is szeretném őket eltávolíttatni esztétikai okokból. Ez esetben fizetnem kell érte?

2023. febr. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha indokolt, akkor a tb fedezi. Ha csak esztetika, azaz teged zavar, de ezen kivul nincs mas vele, akkor sajnos nem, bar lehet helytol es orvostol is fugg.

Engem pl elhajtottak, amikor egy anyajegyet akartam leszedetni a hatamrol, mert pont a melltarto vonalaban volt es kicsit ki is allt, igy dorzsolodott allandoan, de megvizsgaltak es ezt nem lattak eleg indoknak, mert nem volt amugy vele baj.

Igy maganban levetettem.

2023. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos függő ezek szerint 100%!


Férfi vagyok, nekem nem a melltartó hanem a háti táska zavarta, dörzsölte kiálló anyajegyemet. Bőrgyógyászaton ingyen leszedték kellett várni kb. 2 hetet a műtétre, de semmi extra.


Arra vigyázz hogy itt egy nagyobb részt kivágnak belőled, egyáltalán nem nagy, csak nem azt a kis barna "pöttyöt". Nem feltétlen gyógyul szépen. Az arcon lévő anyajegy eltávolítását NAGYON meggondolnám. 2 távolítottak el nekem, a hátamon lévő nagyon csúnya pedig volt már 10 éve.

2023. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek azt mondták a bőrgyógyászaton, hogy le tudják ők szedni, de akkor csúnya lesz a helye. Azt javasolták, forduljon plasztikai sebészhez. Gondolom ott nem ingyenes, de szebb lesz a kimetszés helye. Kérdezz utána, mert azért ez eléggé másodkézből való infó.
2023. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arcról sima TB alapon biztos nem vetetnék le semmit, inkább plasztikai sebész. Ha nagy az elváltozás, akkor az a baj, hogy plusz a ráhagyással levéve nagy lesz a bőrhiány, ez fejbőrön pl. mivel ott vékony a bőr, nem mindegy hogy van összevarrva, nálam pl. nem is lehetett összehúzni a bőrt, plasztikai sebész speciális technikával oldotta meg, nagyon ügyes volt, de azt mondta, hogy államiban sokan nem foglalkoznak ezzel, valahogy összehúzzák és utána azért fog fájni még 1 hétig, mert feszül a bőr, így viszont semmi bajom nem volt.
2023. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arcról vettek le egyet tavaly. A bőrgyógyász mindenképpen magán plasztikai sebészt ajánlott. Nem bántam meg.
2023. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak SZTK-ban plasztikai sebész vette le az anyajegyét az arcáról, nyoma se maradt. Talán 2 hétre kapott időpontot. A műtét után azonnal eltűnt az orvos, esély se lett volna "hálapénzt" adni (pedig akkor még nem volt tilos).
2023. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!