Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás ingyenesen?

Anyajegy eltávolítás ingyenesen?

Figyelt kérdés
Van a térdem belső oldalán egy 1cm átmérőjű anyajegy, a közepe sötétebb, kicsit kidudorodik.Ilyen anyajegyet levesznek már ingyen? Esetleg ha mondanám, hogy kicsit viszket akkor már indokolt lenne levenni?
2012. jún. 6. 18:12
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!

Bármilyen anyajegyet levesznek ingyen. Én is vetettem már le, egyet azért mert rossz helyen volt (melltartópánt alatt), egy meg néha viszketett és így jobbnak tartottam.

Nem kértek érte semmit, de nálunk már nem a bőrgyógyászaton csinálják, hanem a sebészeten (körzeti rendelő) és időpontot kellett kérni.

2012. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakam közepéről vettek le egyet ingyen, ami akár elrákosodhatott volna, így ajánlatos volt. A sebészetre küldtek, leszedték. Viszont elég csúnya heg maradt -keloid-, már megszoktam, de nagyon idegesítő, hogy mindenki megkérdezi mi az. Ezt csak azért írom le, hogy ha neked is leveszik és esetleg nem gyógyul be szépen akkor kenegesd erre való krémekkel (drágák!) és ne két éven után műtét után kezdd el mint én..
2012. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha orvosilag indokolt az anyajegy eltávolítása, akkor ingyenes. Ha csak esztétikai szempontból akarja valaki eltávolíttatni, akkor úgy tudom, hogy fizetni kell érte, de gondolom ez függ az orvosoktól és a kórház "üzletpolitikájától".
2012. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!