Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaphattam ínhüvegygyulladást?

Kaphattam ínhüvegygyulladást?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen alacsony nekem az asztal,és lóg a kezem a levegőben úgy használom egész nap az egeret.elkezdett az egész karom belsejében egy végigfutó ín vagy izom fájni,de olyan rossz értelemben. Nem tudom mit tegyek
2023. febr. 18. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz az asztal lábai alá egy egy téglát vagy telefonkönyvet. Kapható egérhez való zselés csuklótámasz, illetve csuklótámaszos egérpad is, ami kicsit tehermentesítené a csuklódat. Orvoshoz is menj el vele.
2023. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt az asztal alatt emelvény,de a főnököm megtiltotta, így ki kellett szednem. Köszi,a csuklótámaszt majd megnézem. Sajnos orvoshoz nem tudok menni😔
2023. febr. 18. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Akkor telefonon, vagy ahogy szoktad, vázold fel ezt az egészet a háziorvosodnak.
2023. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem nincs lakcímem jelenleg,így nem látnak el.
2023. febr. 18. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Van neted, van munkahelyed, az a háziorvosod, akihez legutoljára jártál, amíg át nem kéreted a kartonodat máshoz. Őt kellene megkeresned. Települési szintű lakcím a hajléktalanoknak is jár.
2023. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi,megkeresem akkor őt
2023. febr. 20. 17:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!