Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vírus kapott el engem,...

Milyen vírus kapott el engem, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap délután fejfájással kezdődött, este láz, éjjel hidegrázás, reggel iszonyatos ízületi fájdalmak az egész testemben. Ilyet még soha nem éreztem. Mindenem fáj, alig tudok mozogni. Most megint lázas vagyok, de más bajom nincs. Nincs légzőszervi megbetegedésem, nem fáj a torkom, nem vagyok náthás. Csak láz, fejfájás és ízületi fájdalmak. Mi ez?

2023. febr. 20. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Influenza.
2023. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen betegek most, van egy csomó vírus, szóval nehéz lenne megmondani. Én hasonlóan vagyok.
2023. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kb. bármi lehet, engem most 3 hetente leszopat ilyesmi. Tél van.
2023. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy nincs légzőszervi bajom. És az ízületeim még sosem fájtak, főleg nem egyszerre. A lábujjaim is nagyon fájnak, de főleg a térdeim.
2023. febr. 20. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Influenza.
2023. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap orvosnál, ő is azt mondta, hogy influenza. Ami azért döbbentett meg, mert én eddig az influenzát mindenképpen légúti megbetegedéssel kötöttem össze. Nem gondoltam, hogy csak az ízületeket is támadhatja.

Ma reggelre amúgy sokkal jobb lett :) Nincs lázam, már csak egy kicsit érzem az ízületeimet, és viszonylag jól megy a mozgás, úgyhogy megmaradok...

Köszi, hogy írtatok!

2023. febr. 22. 08:50
 7/9 Kodiakk válasza:
Kb kéthetente én is elkapom ezt a betegséget mostanában igaz nálam 1-2 napig tart
2023. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xp ali ***** válasza:
Influenza, nátha a 2 jelöltem
2023. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Covidnál volt nálam szörnyű izomfájdalom, ami utána se múlt el.
2023. máj. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!