Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól lessz valami bajom ha...

Attól lessz valami bajom ha nem eszek? 20l,45kg

Figyelt kérdés
Elkaptam valami influenzát vagy mit,lázam van,köhögök és be dagadt a mandulám is és semmi étvágyam nincs. Már két napja nem ettem semmit se és inni se nagyon ittam. Úgy érzem semmi se kell.

2023. febr. 23. 11:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

De a gond az hogy nyelni is nehezen tudok. És még a víz se kell. Ma úgy két korty vizet ittam, szivoszállal.


gyümölcslét

Nem iszom mert az édess én meg már öt éve nem eszek semmi édeset és nem is iszok. De nem is kívánom.

2023. febr. 23. 16:15
 12/27 anonim ***** válasza:
Hat akkor szaradj ki. Ennyi eszed van.
2023. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

12

Nem ennyi esszem van csak egyszerűen nem kell és nem erőltetem ha nem kell

2023. febr. 23. 16:46
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

De, ennyi eszed van. Mert ilyenkor eroltetni kell, bizony. Ha eddig nem jutsz el agyban, illetve meg betegseg alatt is csak a dietadra tudsz gondolni, hogy te nem iszol cukrosat meg nem tom..

Hat aki hulye, haljon meg, tartja a mondas, ugye.

Amugy meg sejtettem, hogy errefele fog menni ez az egesz, az anorexiadat kezeltetni kene. A kerdesnek ertelme nincs, mindenre ellenkezel, mint egy sertett kamasz, hat igy jartal.

2023. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Akkor viszont azt kell mondanom, hogy nem a mostani betegséged a legnagyobb problémád, fejben nagyobb gondok vannak, csak azzal már régen együtt élsz.
2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15

Nincs semmi problémám fejben csak most ha nem kell hát nem kell. Szedem a gyógyszereket és majd helyre jövök és akkor majd eszek meg iszok rendesen.


14

Én nem diétázok. Eddig se ettem, ittam semmi cukrosat és mégse lett semmi bajom. Ez nem diéta csak egyszerűen nem kell semmi ami édes.


Ami meg a másik nem vagyok anorexiás.


"A kerdesnek ertelme nincs, mindenre ellenkezel"


Nem ellenkeztem csak leirtam hogy laktóz érzékeny vagyok, nem eszem-iszom édeset, és hogy úgy érzem semmi se kell

2023. febr. 23. 17:33
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem laktóz érzékeny vagy, hanem laktózérzékeny.
2023. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17

El írtam.



Egyre rosszabbul vagyok pedig szedem a gyógyszereket,meg az antibiotikumot rendesen. De egyre inkább legyengülok

2023. febr. 24. 07:51
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha hívod a mentőket, mert a kiszáradás nem vicc. Valószínűleg már infúzióra lenne szükséged.
2023. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért vagy legyengülve egyre jobban kérdező?

Erőltesd meg magad vagy kórház lesz

2023. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!