Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a jelenlegi...

Szerintetek a jelenlegi generáció (2000-es generáció) közül sokkal tovább fognak élni azok, akik nem dohányoznak, alkoholizálnak, drogoznak, hanem egészségesen táplálkoznak, vitaminokat, gyógyszereket szednek? És ha igen, szerintetek meddig?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lesznek kivételek, de átlagosan igen, jellemzően tovább élnek azok, akik adnak az egészséges életmódra. Adott esetben akár évtizedekkel is.
2023. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kólauborkával ***** válasza:
54%
Én mind a kettőt csinálom, velem akkor mi lesz?
2023. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt te is érzed, hogy ez teljesen fölösleges kérdés volt. NYILVÁN tovább él aki egészségesen táplálkozik, mint aki drogozik, iszik.

Kivéve, ha egy atomháborúban mindenki egyszerre fog meghalni.

2023. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már az 1980-1990 körül születettek között is meg fognak lepődni, hogy milyen rengeteg lesz majd, aki simán elél 100 éves koráig a korábbi generációkhoz képest.
2023. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem, mert ez az első generáció, aki ilyen mennyiségű műanyaggal van körülvéve, a műanyag pedig nem bomlik le a szervezetben. A kaja műanyagba csomagolva, megesszük, a ruháink műanyagból készülnek, belélegezzük a microműanyagokat, stb. Nagyszüleink azért élnek 80-90 évig, mert ők viszonylag "tiszta" világban nőttek fel, nem volt ennyi feldolgozott élelmiszer, vegyi- és műanyag körülöttük. De ezen felül is, az emberi test elhasználódik. 80 évesek már sok betegségtől szenvednek, nem sok "értelme" van az életüknek (ezt úgy mondom, hogy én inkább rövidebb, de teljesebb életet szeretnék élni, minthogy 80-90 évesen, beteg testben nyűglődjek, tisztelet a kivételnek, aki még 80-90 évesen is testileg és szellemileg is fit). Pár láttam pár kísérletet, ahol egerekben sikerült visszaforgatni az öregedést, lehet, hogy ez a jövő.
2023. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem a mostani generáció vagyunk már kb 2010-től.
jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!