Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A négereknek akármilyen...

A négereknek akármilyen erősen és forrón tűz a nap, nincs szükségük naptejre? Akkor sem, ha már pl. itt születettek és élők leszármazottjai / többedik generáció?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom honnan vetted,de értelmeszerűen az ő bőrük sem sérthetetlen,megéghetnek,kaphatnak bőrrákot és minden egyebet amit egy fehér ember.

Jobban alkalmazkodott a bőrük a napsütéshez,de ekkora lyukakkal az ózonon senki nincs biztonságban.

2012. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szedtem sehonnan :) Éppen ezért kérdem, mert kíváncsi voltam, mi más véleménye, elképzelése.


Az még jobban érdekel, hogy a minimális ruhát viselő néger törzsek, népek hogy védekeznek a napsütés ellen?

2012. febr. 18. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

A feleségem néger és vigyorogva szokott lekenni a strandon. Mert neki nem kell. :-)

Amúgy az ózonlyukak azért meglátszanak, már kapta le egyszer-kétszer őt is a nap, de akkor iszonyatos UV volt. De akkor sem nagyon égett le, csak kicsit fájt a válla. Ha én fehérként póló nélkül, nem lekenve ültem volna ott, szerintem harmadfokú égési alatt nem úszom meg. :-)


Ugyanígy megsúgom, izzadni is szokott a feleségem a hőségben, csak amikor először láttam izzadni 42 fok volt a tűző napon. Én meg már harminc felett verejtékezek.


7 éve együtt vagyunk, három éve házasok, de a mai napig imádom észrevenni a különbségeket. Arra is csak egy-két éve figyeltem fel, hogy én ősszel széldzsekit veszek a tizen valahány fokban-ő meg kabátot. :-)

2012. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nahát, ez tényleg jó! Köszi :)
2012. febr. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!