Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy aki...

Tényleg igaz az, hogy aki 2000 után született, az a generáció nem fog sokáig élni?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam, hogy anynira sok vegyszert használunk, hogy lehet a 40 éves kort sem érjük el, sőt az ételeinkben is annyira sok káros anyag van, hiába gyümölcsről vagy zöldségről beszélünk, mert már azok se úgymondd "egészségesek". Ez valóban igaz?

2015. szept. 6. 14:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem.
2015. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Majd kiderül 30 év múlva.
2015. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyerünk, derítsd ki mi van az ételedben és italodban. Minét többször menj szűrővizsgálatra és rákszűrésre is. Vizsgáltasd be néha az általad fogyasztott zöldségeket és gyümölcsöket. Szerintem túlzás, az a kijelentés, hogy sok a vegyszer az ételeinkben. Sok a vegyszer a piacon és igyekeznek mindenféle reklámmal eladni, de termelőként tudom, hogy mikor és mennyit kell használni és garantálom a termékeim minőségiek és megfelelnek a piac követelményeinek, bevizsgáltattam, tehát tudom mit eszem - ergo, tudom, nem ettől halok meg.
2016. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!