Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leellenőrizni egy...

Hogy lehet leellenőrizni egy orvost, hogy orvos e?

Figyelt kérdés
Én a szemelvejsz (nem így írják, de nemérdekel), korházba "járok" terápiára egy olyan pszichológushoz aki nem a korház dolgozója. Rákerestem a nevére, Miskolcon nincs ilyen nevű pszichológus.
2023. febr. 24. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pszichológust az orvosok között semmiképpen ne keress! Ők ugyanis bölcsész végzettségűek.
2023. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor hogy tudom megkeresni a pszichológusom, hogy valóban pszichológus e?


Ő dönt arról, hogy be kell e zárni a diliházba és eddig nem áll jól a terápia. A második alkalom után idegbeteg állát lettem, mivel másfél órát vártam rá a korházban, a portással is felhivattam de nem vette fel, írtam emailt a megadott email címére ami nem valós cím, aztán barátom felb@szott, hogy ne hagyjam ott hanem hívjam fel, hogy mivan már. Felhívtam, 10 percig dadogtam neki és kiderűlt, hogy a héten szabin van, csak elfelejtett szólni nekem és a korházban se tudtak róla, hogy szabadságon van.

2023. febr. 24. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha "Ő dönt arról, hogy be kell e zárni a diliházba", úgy nagy eséllyel inkább lesz pszichiáter. És ők valóban orvosok.

Szóval egy miskolci pszichiátert keresünk, aki a budapesti Semmelweis kórházban dolgozik?

2023. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus erről nem dönthet, pszichiáterhez irányíthat első körben.
2023. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pszichiáter. A lelegem szerint csak pszichológus és ő dönt arról, hogy bezárnak vagy nem. A miskolci semmelweis korházban dolgozik.
2023. febr. 24. 15:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a pszichiáter a gyógyszeremet felügyeli, a lelki fejlődésem és ha nem megfelelő a pszichológus akkor ő ad másikat. De a bezárásomrásomról elvileg a pszichológusom dönt. Legalábbis azt mondta.
2023. febr. 24. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő írja a szakvéleményt a psziciáternek...
2023. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy keress rá, hogy klinikai szakpszichológus. "Sima" pszichológus nem ír semmiféle szakvéleményt és nem diagnosztizálhat. Erre nincs hatásköre.

Fura amúgy, hogy nem szóltak a szabadságolásáról.

2023. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szabadságról az intézmény se tudott. Legalábbis a portás nem tudott róla.
2023. febr. 24. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:

A portas nem az intezmeny ez az egyik, de a masik, hogy mar miert kene tudnia minden naluk dolgozo szakember beosztasat, szabadsagolasat?

Szerinted ezt neki eszben kene tartani? Remelem nem gondolod komolyan. 🤣

2023. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!