Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl indulhatott el hajnalban...

Mitöl indulhatott el hajnalban az orrom vére? SOS!!

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredtem meg hogy valami folyik végig az arcomon, kimentem a fürdőbe s akkor látom hogy folyik a vér az orrombol. Utána egy olyan 5-6 percig folyt aztán rakta egy zsebkendőt s elált.

2023. febr. 25. 05:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Eléggé erösen folyt, szó szerint ömlött a vér az orrombol
2023. febr. 25. 05:33
 2/9 anonim ***** válasza:

Pl. Orrbavágtad magad alvás közben vagy magas a vérnyomásod, vagy orrpolipod van.


Máskor is szokott csak úgy vérezni az orrod?

2023. febr. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen . Nagyon sokat vérzik. Volt hogy ültem az orán a tanár magyarázott és egyszercsak úgy elindult,és ez többször is volt már, vagy le voltam fekudve és felültem és elindult, volt hogy az utcán el indul és el is ájultam, volt hogy több mint harminc percig folyt aztán meg össze estem. És már vagy egy hete majdnem minden éjjel vérzik.



20l, 44kg 173cm

2023. febr. 25. 05:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha vérnyomásod rendben, akkor lehet nagyon száraz a fűtéstől a levegő, attól is vérezhet télen, persze egy ér is okozhatja, vagy orrpolip, menj el egy orr-fül-gégészeti vizsgálatra, kapsz rá megoldást.
2023. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem fordultál még ezzel orvoshoz?
2023. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb lásson orvos. Legalább egy tisztességes orr-fül-gégész. Tudtommal oda nem kell külön beutaló.
2023. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
Nyugi, nem olyan nagy tragédia ez. Az orr nyálkahártyában különösen sok hajszálér található, és ezek időnként elpattannak. Nem kényelmes dolog, de nem is halálos.
2023. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xp ali ***** válasza:
Vegyél mentolos orrkenőcsöt a patikában. Valami nasal izé a neve. Azt használd néha. A stressz, a száraz levegő és az allergia is tud ilyet csinálni, nem kell hozzá magas vérnyomás, bár tény, hogy az is tud.
2023. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ung. nasale a hivatalos neve a mentolos orrkrémnek.


[link]

2023. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!