Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért undorodok az alkoholtól?

Mért undorodok az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Idáig sosem volt undorom az alkoholtol


December végén volt egy buli amin nagyon csúnyán berugtam. Azóta egy korty alkoholt nem tudok meginni mert kiráz a hideg és olyan rossz érzésem lesz tőle.


Mért van ez? És meddig tart?



2023. márc. 2. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért mert akkor durván berúgtál, szervezeted ezt nem felejti és tiltakozik ellene, hogy megismétlődjön
2023. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen időszakom, eltartott 2 évig épp az egyetemi évek alatt, egy sikeres vizsgaidőszak után valahogy megkívántam a sört társaságban, jól esett újra "inni".

Igazából már nem szoktam inni, újdonsült barátnőm áthívott nyár este borozni, valami különleges, drága bort bontott, 2 dl után szégyenszemre ki kellett mennem a mosdóba hányni. Szép bemutatkozás volt.:D De én kb mindenre intoleráns vagyok/lettem és gyenge a gyomrom, refluxom van, stb. Ha nálad nincs ilyen szervi oka, el fog múlni magától, ha megkívánod, fogyassz alkoholt, de ha nem, ne erőltesd.

2023. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
100%
Túl ittad magad.
2023. márc. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Öregszel:D

De ne bánd annyira, épp elég alkoholproblémás ember van az országban.

Pl ha leülsz haverokkal csak dumálni, ugyan miért is kéne alkoholt inni? Ihatsz bármi mást is, pontosan ugyanaz az élmény lesz, sőt, nagyobb eséllyel les értelmes a beszélgetés:D

2023. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es 🤣🤣🤣 elmultak az évek

Már 19

2023. márc. 3. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én "bolondballagáson" blackout-oltam. Nagggyon rossz volt. Utána 30 évig még szilveszterkor is alkoholmentesen koccintottam :D :D


Ma már rendes ember vagyok, 10 éve alkalomszerűen iszom, de csak a zsibbadt száj érzésig max. De az alkohol ízét rühellem a mai napig. Mintha vegyszert innék...


Mondjuk nekem a dohányzással is ilyen "szerencsém" volt. Általánosban próbáltam, párszor rosszul lettem. Ott a cigit le is "tettem" örökre .. pár szál után :)

2023. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég ezekből a depresszív kérdésekből!
2023. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!