Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjam suliba/programokon...

Hogy bírjam suliba/programokon pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Minden szünetbe kimegyek. Az osztály programokon volt, olyan hogy miattam meg állt a busz. Amúgy nem kell alig jön pár csepp de mindig úgy érzem, hogy mindjárt bepisilek. Mivel tudom, hogy órán nem engednek ki a tanárok ezért minden szünetbe kimegyek. Ez először csak akkor volt ha a barátaimnál aludtam. Órákon át fent voltam és öt perrcenként jártam ki mosdóba de amúgy nem kellett. Aztán suliba is elkezdőtött és nagyon gáznak tartom.
2023. márc. 4. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
nincs neked valami bajod, hogy ennyiszer jársz a wc-re? Érdemes volna kivizsgáltatni.
2023. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Meg kellene találni az okot, ami lehet pszichés, és ritkán szervi ok.
2023. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%
menj el orvoshoz, és ne igyál annyit:)
2023. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én suliba semmeit nem iszok. Azt elfelejettem leírni, hogy otthon napi 2-3 szor megyek wc-re
2023. márc. 4. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Fiú vagy? -prosztata

Lány vagy? -húgyúti fertőzés

Amúgy meg kevesebb sör

2023. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok és nagyon ritkn szoktam inni
2023. márc. 4. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak annyi, hogy félsz attól, hogy majd amikor tényleg kell, nem lesz lehetőséged wc-re menni?

Én este vagyok így, elalvás előtt közvetlenül pisilnem kell, különben nem tudok elaludni. Többször volt már, hogy elmentem pisilni, gondoltam egyből fekszem utána, de feltartottak vagy ilyesmi, és hiába csak 10 perc telt el, mentem újra, pár csepp jött ki, de nem tudtam volna úgy elaludni.

A lényeg: szerintem nem szervi bajod van, csak kényszeresen jársz pisilni félelemből. De persze azért nem árt egy kivizsgálás, hátha tényleg valami fertőzés. Bár akkor fájna is a pisilés.

2023. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt iszol ritkán? Ha többet innál, akkor tudnál rendes adagokat pisilni, és talán nem lenne folyton inger. 2 liter víz legyen meg naponta.
2023. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem hangzik jól. Valami pszichés oka lehet, hogy a suliban folyton ki kell menned. Így viszont túl keveset iszol, ami megint csak egészségtelen. Próbáld kivizsgtáltatni magad!
2023. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 Pont az van amit írtál, hogy félek hogy majd fog kellenni. És rá rak egy lapáttal az, hogy tényleg úgy érzem hogy kell ha nincs rá lehetőségem. Mit tudok ez ellen tenni? 2021 óta tart és mr elegem lett eből
2023. márc. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!