Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten melyik patikában...

Budapesten melyik patikában kapható Rivotril?

Figyelt kérdés
Ahova szoktam járni, ott nem tudtak adni. Kérdésemre, hogy mégis mikor jöhetnék vissza érte, azt felelték, hogy nem tudják mikor lesz.

2023. márc. 5. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Megszüntették a gyártását és már csak a raktárakban van.
2023. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Pirula online gyògyszertàr. Vényköteles a Rivotril 2 mg gyògyszer. Meg lehet rendelni!
2023. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

@Sherry 3000


Köszi, megkérdezem őket.

2023. márc. 5. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:

2 vagy 3: Tájékozottnak tűntök, lenne pár kérdésem ha nem haragszotok. Nem tudodjátok hogy ez valami végleges beszűntetés vagy csak elhúzódó leállás? Valamikor azért lesz kapható Rivotril 0,5mg? Rivotril 2mg is várhatóan teljesen el fog tűnni?

Nekem felírt az orvosom februárban 1 doboz 100db-os 2mg-s rivotrilt. 4-be törve, napi 2-szer szedem. Ez így több mint fél évig elég. Azért aggódom. Nagyon sokat segít nekem ez a gyógyszer. Nem pótolható bármilyen benzoval. Nem áll szándékomban elhagyni.

2023. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Kimesz Becsbe egy hetvegere, kersz a dokidtol receptet kulfoldre, es kivaltod ott. Ott van Rivotril 0.5mg ami neked kell.


En magam hivtam fel az egyik legforgalmasabb becsi gyogyszertarat es ha ott van, akkor szeritnem majdnem mindegyikben van.


Es lesz rivotril. Nem szuntettek be a gyartasat, hanem nem exportalnak.


Mivel a rivtorilt a nemet arzmeittel cheplapharm forgalmazza, ezert ott nincs hiany, csak kulfoldon.


Lesz Rivotril exportalva majd valamikor... Nem kis business ez azert a cheplapharmnak, mert kb. mindenhova finnorszagtol kezdve spanyolorszagik exportalt.


De abban biztos lehetsz, hogy nem M.o-ra fog eloszor eljutni az elso szallitmany. Talan az utolsok kozott leszunk. Es az en becslesem szerint, mivel mar 6 honapja hianycikk kb., iden mar nem fogsz kapni rivotrilt, talan jovo nyarig sem.


Jovo nyartol mar valoszinubb hogy lesz rivotril M.o-n.


Addig vagy fokozatosan leszoksz rola, mert egy gyogyszertarban sem kaphato mar, szoval egyedul az a 100 db-osod van, okosan hasznald.


Es at lehet allni mas benzora, ez nem farmakologiai kerdes hanem inkabb, ahogy te is irtad, szandek.


Meg egyebkent is el fog jonni az ido amikor at kell majd allnod, szoval tokmindegy.

2023. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag már kitolták a határidőt áprilisra....
2023. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ma meglátogattam a gyógyszertárt vérnyomáscsökkentő, és ennek a sz**nak az ügyében. Persze ezt nem adtak, és azt a kérésemet is elutasították, hogy kifizetem most, aztán majd eljövök érte, ha lesz. Komolyan olyan érzésem van, mintha mulatnának rajtam, pedig egyáltalán nem vicces ez a dolog, nagyon rosszul vagyok. Átok verje az orvost aki felírta ezt nekem!!!
2023. máj. 2. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A három sasban jött pár Horvath Mihaly ter Budapest
2023. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!