Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kérhetek segítséget, ha...

Hol kérhetek segítséget, ha pénzre lenne szükségem, hogy gyógyszert tudjak venni?

Figyelt kérdés

Van fizetésem, de sajnos nagyon kevés. Ebből kifizetem a lakhatást, számlákat, alapvető élelmiszereket aztán el is fogy.


Máskor vállalok mellette alkalmi munkákat, de most betegen nem tudok. Ilyenkor az önkormányzat vagy valaki segít?


25/N



2023. márc. 12. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, bár meg lehet próbálni, hátha van valami egyszeri szociális támogatás, vesztenivalód nincs.


De lehet jobban jársz ha kérsz kölcsön valakitől.

2023. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs senkim, akitől kérhetnék.
2023. márc. 14. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem a gyakori kérdéseken...

A korod nemed meg pláne nem releváns, hacsak nem akarsz "olyan" kommenteket és privát üzeneteket

2023. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy hova tudok fordulni. Nem találtam semmit az interneten, azért írtam ki ide
2023. márc. 14. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Találni kell egy mecénást.
2023. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De hasznos válaszokat kaptál...

Önkormányzat, családsegítő, szociális étkezést lehet igényelni, meleg étel mindennap, száraz, tartós élelmiszereket is kapsz. Sajnos a gyógyszerkiadásokat nálunk nem tudják támogatni, de például mankót kaptam tőlük, ami orvos által felírva is nagy kiadás. Plusz így a kaján spórolok annyit, hogy kiköhögjem a gyógyszereket. Mindenképpen beszélj a helyi szociális ügyintézővel, nálatok milyen lehetőségek, támogatások vannak. Ha tartósan beteg vagy, akkor kezdj a háziorvossal. Jobbulást!

2023. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendbe jöttél, kérdező? Hol laksz?
2023. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszerre lenne szükséged?
2023. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!