Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos! Ez mérgezés? Forduljak...

Sos! Ez mérgezés? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Takarítottam ma,penészoldót használtam több helyre,már akor éreztem hogy kapar a torkom,utána nem hagytam el a helyiséget(fürdőszoba) bezárkóztam mert már kellett a wc-re és pont a wc mellett fujtam be,kb 10 percet ültem. Mostanra már nagyon durván szárad,fáj,kapar a torkom,nagyon félek,már ugy érzem levegőt se kapok es nem tudok nyelni. Igaz,pánikbeteg is vagyok de nagyon félek is mit tegyek?

2023. márc. 13. 01:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ugy érzem mintha be lenne dagadva a torkom
2023. márc. 13. 01:48
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Megmarta a nyálkahártyád a vegyszer. Én is jártam így már. Minden esetre ha nem javul vagy rosszul érzed magad mellette akkor menj orvoshoz inkább feleslegesen.
2023. márc. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Illetve ha nem használtál klór tartalmú szert mondjuk vízkőoldóval keverve akkor a klórgáz veszélye sem áll fent. Szerintem ne aggódj egyenlőre.
2023. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Szimplán takarítás közben valami pollen elkezdte irritálni a torkodat mire a pánikbetegségednek köszönhetően beképzelted a mérgezést és jött a többi magától.


Gondoltam folyamatosan a torkoddal voltál elfoglalva, arra stresszeltél rá így kényszerűen nyeltél aminek következtében érezheted azt, hogy már fáj és fel van dagadva.


Kutya bajod. Nem kaptál mérgezést.

2023. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Használtam de nem oda ahová a penészoldót. A penészoldót csak a falra fujtam
2023. márc. 13. 02:04
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Az az igazság ha mérgezést kaptál volna már bajod lenne rég.
2023. márc. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már vagy 5 órája végeztem a takarítással,azóta már voltam a levegőn is stb..ki volt a lakás is szelőztetve. De ez a tünet még mindig meg van de valószinűleg akor az amit az első válaszoló mondott. Nagyon érzem hogy megmarta a nyálkahártyám a szer,vizet is mikor iszok ugy erzem alig megy le
2023. márc. 13. 02:08
 8/18 A kérdező kommentje:
Mint egy borzasztó nagy torokfájásos virus,mintha hetekig nem ittam volna vizet ugy erzem.
2023. márc. 13. 02:09
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

A 4. válaszon kívül mindet én írtam (első)

Szerintem nyugodj meg, amikor nekem volt ilyen akkor olyan érzésem volt a torkomban mintha nem lenne rajta bőr vagy nem is tudom ezt hogyan definiáljam. Mintha ilyen száraz valami lenne végig hiába ittam liter vizeket.

2023. márc. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom,az orrom is csip egy kicsit
2023. márc. 13. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!