Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgombám lenne?

Körömgombám lenne?

Figyelt kérdés
Tavaly télen kezdődött, hogy mind a két nagy láb ujjamon redőzött, göröngyös köröm kezdett nőni ami végig is nőtt, kinézetre elég csúnya, pontosabban nem emlékszem, hogy így nőtt e vagy a végétől kezdődött befelé, de szerintem a növésre tippelek mert nem tűnt fel. Mivel egyáltalán nem fájt, és gondot se okozott nem adtam neki nagy fontosságot, úgy gondoltam ez is egy genetikai hibám. Aztán a jobb lábamon elkezdett újra a szép köröm nőni ami végig is nőtt és meg sem lehet mondani, hogy volt bármi baja, a bal lábamon meg most kezdte el. Így, hogy elkezdett a bal is javulni csináljak vele bármi is? Nézessem meg? Sajnos egy hosszú kapcsolat után pár év szüntet tartottam és kicsit elhanyagoltam magam... 25/f

2023. márc. 13. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mitol nohetett? A koromgomba szerintem nem elhanyagolas kerdese, nekem anno a munkavedelmi cipo miatt lett, bar nem vagyok benne biztos, hogy nem a fizikai hatas miatt vastagodott csak meg (nyomta mindket kislabujjamat a cipo, de pont nem annyira, hogy erzesre zavaro legyen), vagy tenyleg gomba volt mert esetleg tul sokat izzadt benne a labam.

De alapvetoen a beizzadt cipo az oka, vagy elkapod valahol. Barmennyire is el vagy hanyagolva, gondolom nem arrol van szo, hogy 0-24 rajtad van a cipo es ugyanazt az egy darab zoknit hordod napokon keresztul :)


De egyebkent nekem is elmult magatol. Egy darabig ecsetelgettem valami ezustos anyaggal (DM-ben kaphato), de nem tul konzisztensen, szoval szerintem vegul is magatol mult el.

2023. márc. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elhanyagolást arra értem, hogy nem mentem el megnézetni. Már biztos vagyok benne, hogy elmúlik magától, attól félek, hogy még tudok e fertőzni... Véletlenül se akarnám továbbadni, és mivel alakulóban van egy kapcsolat, tartok tőle.
2023. márc. 13. 03:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom nem kapta el, ha ez megnyugtat, pedig mi egyutt elunk, egy kadban zuhanyzunk, stb. Alakulo kapcsolatban tegyuk fel, hogy csak szex kozben kerultok annyira kozel egymas labaihoz… szerintem annyitol nem kapja el.
2023. márc. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!