Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyantázás után nagyon kipattog...

Gyantázás után nagyon kipattogott a bőröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a baj, hogy arc gyantázás után durván kipattogott az egész arcom, a szemöldökömnél és a nyakamnál is. Először próbáltam ki. Mivel a pajzsmirigy problémámból adódóan nagyon nagy mennyiségű szőr van rajtam, muszáj volt tennem valamit ellene. Próbáltam szőrtelenítő krémet, de az nem vált be, kipirosodott, égett napok után is, és hámlott. Nagyon ronda volt. Erre most elmentem kozmetikushoz, és olyan durván kipattogtam, hogy szégyellem összekötni a hajamat. Mit tehetek? Ez normális?

2023. márc. 17. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ez valószínű érzékenység részedről a gyantával szemben. Megkérdezheted a kozmetikusod, milyen gyantát használt, mondd el neki mi történt a bőröddel, mert lehet van olyan, amit bírni fog a bőröd, de az is lehet, hogy extrán érzékeny rá a bőröd és nem lesz nálad opció (a szőrtelenítő krémet inkább ne is erőltesd, csak a bőrödet teszi tönkre ahogy írtad is). Lehet, hogy komolyabb beavatkozásra lesz szükséged, vagyis valamilyen lézeres kezelésre.
2023. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!