Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MItől tudnék hízni?

MItől tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy nagyon jó az anyagcserém és ha eszek valamit az nem zsírrá alakul, hanem energiává. Magyarul hiába eszek többet, csak hiperaktívvá válok de zsÍr nem rakódik rám. Állandóan tele vagyok energiával és a korral nem hogy híznék hanem csak fogyok. Tudtok olyan élelmiszert/étrend kiegészítőt, stb. amitől hízni (zsírosodni) tudnék?

Valaki emlÍtette egy másik fórumban, hogy a lítium hízlal de nem tudom, hogy csak vicc volt vagy valóban így van.

Köszi a válaszokat.



2023. márc. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

De szerencses vagy :-D. En mennyit kuzdok hogy tartsam a sulyom.


Belgyogyasszal tisztaztad mar minden rendben? Ha igen.. Akkor egyel Esetleg olyan dolgokat amiket a testepitok esznek. Azok sem csokit, kekszet, kakaoscsigat esznek... Hanem aok feherje, szenhidrat mint pl rizs, teszta, krumpli

2023. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lítium szervezetbe kerülve idegrendszeri elváltozásokat okozhat: fáradtság, remegés, mozgászavar, izomrángás léphet fel, szóval ez neked csak tetézné a hiperaktivitásodat :-D Egyed a pizzát-hamburgerrel meg tepsiszámra a baklavát. Én 2 hóanp alatt dagadt lettem tőle, most újra diétázom. :-D
2023. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha eszek valamit az nem zsírrá alakul, hanem energiává" Ilyen nincs.

Állandó kcal többlet, és akkor a tested zsírrá alakítja ami nem kell neki.

2023. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha hízni akarsz akkor nőveld a kalória bevitelt és attól hízni fogsz ha lehet akkor a szénhidrát és a cukor legyen a legtöbb mert attól biztos hogy hizol


De ez is egyén függő hogy ki mitől hízik rendesen

2023. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!