Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyen magas vérnyomás?

Munkahelyen magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Otthon sem alacsony, 130-140 közötti, a per jó. Viszont a munkahelyemen 170-180/110. Stresszes helyen dolgozom, ez tény, de muszáj dolgoznom. És azt is tudom, hogy ezzel az értékkel gyógyszert kellene szednem. El is fogok menni mielőbb orvoshoz. De attól még a munkahelyem stresszes marad. Mit tudnék tenni, hogy változtassak magamon, hogy ne stresszeljek a munkahelyen? Hogy ne legyen túl nagy teljesítmény és megfelelési kényszeret, ne szorongjak bent? Az élet többi területén rudok nyugodt, elégedett és határozott lenni, de bent annyira nagy nyomást érzek magamon.... Tudnék tenni valamit? Köszönöm előre is.
2023. márc. 17. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől stresszes a munkád? Miért nem váltasz he nem jó?
2023. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Én eljövök hamarosan. A test mindig jelez, ha nem jó valami.
2023. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kevesen vagyunk, nagyon túl vagyunk terhelve. Nagy a felelősség, a vezetőség kemény, kutyába sem vagyunk nézve.... Végzettségem ez. M@sban kevesebb lemne a pénz....
2023. márc. 17. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta munka ez, hogy ennyire nyomaszt és stresszelsz? Amikor tanultad, nem gondoltad, hogy később nem lesz benne "nyugodt" pillanatod? :( Ha váltanál, máshol nem lehetne ugyanez a munka, de mondjuk nagyobb létszámú csapat és kevesebb stressz?
2023. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy mi éri meg. A több pénz vagy tönkre menni ebben a munkában?
2023. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is így vagyok. Mikor megyek orvosira van vagy 150
2023. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!