Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátfájással kihez érdemes...

Hátfájással kihez érdemes fordulni? Ortopédia, reumatológia?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 05:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Nappal, mozgásra nem, de fél négykor hajnalban mindig erre ébredek.
2023. márc. 22. 05:48
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mivel mindkét szakrendelés beutaló köteles, ezért az első körben a házi orvos. Majd ő eldönti, melyik szükséges.
2023. márc. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ágymatracnak mennyire kemény matracot használsz? Minél puhább annál rosszabb a gerincnek. Párnából pedig lehetőleg csak egy kicsi laposat használj.
2023. márc. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Házi orvos.
2023. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 75%-os, hiába nyomtál nem hasznost a válaszomra, ezekre a szakrendelésekre akkor is kell a beutaló, és ezt a körzeti adja ki. Ha tudsz jobbat, légyszí' írj másik javaslatot.

(#2-es voltam)

2023. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reumatológiára érdemes. Háziorvos ad beutalót (kivéve ha magánba mennél).
2023. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok nappal nem fáj hajnalban viszont már ébredek kb 4-5 óra alvás után.Lassan 1 éve most magándokihoz jelentkeztem be.
2023. jún. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én egyértelműen megtaláltam az okát.

Munkahelyen történő bólogatás során szétcsúszva szoktam elhelyezkedni a fotelben. Ezen változtattam és elmúlt az otthoni ágyban történő alvás során jelentkező hátfájás.

2023. jún. 19. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hátam és változtattam az ülésmódon az rendbejött.Viszont a jobb oldalam továbbra is fáj a bordáim a hónom alatt csak éjszaka ha rajt feküdnék...Kiváncsi vagyok mit mond az orvos mert már egy éve tart...
2023. jún. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Kemény széken kell ülni , ami támaszt ad a gerinc számára. Ez így még az aranyér kialakulása ellen is egy segítség. Én az autómba is egy kisebb deszkát raktam az üléshuzat alá, és használ! A kompjuter előtt ülve is a karosszékben van most egy kerek falap a fenekem alatt és nem fáj a hátam! pedig sokat szenvedtem a gerincemmel.
2023. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!