Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit vehettem be?

Mit vehettem be?

Figyelt kérdés

Szájba kellett venni 2 percig, utána kiköpni. Zsibbadt lettem tőle, bizsergett mindenem. Ilyen zacskó szerű volt. Szerintetek mi lehetett?

Légyszi segítsetek, tudom, hogy hülye voltam.



2023. márc. 22. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

bármi is lehetett

-mennyi idő után jött meg?

-mennyi ideig tartott?

-pontosabban miét éreztél?

-milyen utóhatások voltak?

2023. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom lsd volt. Hallucinaltal utána?
2023. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
a bélyegnek 8-12 órás a hatása, és olyan mély nyomot hagyott volna benne hogy nem itt kérdezgetne
2023. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindig tart olyan sokáig, van hogy csak negyedórás a trip
2023. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

az a látnokzsálya kivonattól van - vagy pl a dmt-től

az lsd minimum 8 óra

2023. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

én tolok mindent - minden hallucinogént - minden kalasszikus és dizájner drogot - új pszichoaktív szereket - fűtől a heroinig mindent - és persze függő is vagyok


Írd le kérdező nagyjából milyen volt, és segítünk kitaláni ;)

2023. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

amúgy az első tippem nekem a ketamin lenne. Ezt Ilonka néven nyomják és egy lónyugtató. Vannak belőle dizájner variánsok is (pl metox)

ennek kb 3-4 órás hatása van... csak azt nem értem miért a nyelven át toltátok..

2023. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem hallucináltam, de olyan tompa lett minden, kicsit kapart a torkom. Olyan 1 óra volt igazából, utána már csak egy pici bizsergő utóhatást éreztem. Nem hánytam, kissé bizonytalanabbul mozogtam, mintha zsongott volna a fejem, de nagyjából emlékszem a dolgokra, nincs emlékezetkiesésem. Kicsit émelyegtem, amint ettem, jobb lett. Egy ilyen kb 2 centis kis fehér talán papír? csomagban volt, és ahogy bevettem, szétáradt a testemben a bizsergés.

Nem vagyok benne biztos egyébként, hogy drog volt, ha meg igen, akkor valami lájtosabb, könnyen hozzáférhető cuccnak kell lennie.

Igyekeztem mindent leírni, remélem ez így segít.

2023. márc. 22. 19:53
 9/23 anonim ***** válasza:

Pfhú hát lehetett dzsina (GHB) is. Ez folyékony exnek is hívják, és elképzelhető hogy ebbe volt beáztatva az a papír.


a leírásod alapján rush is lehetett, mert az meg egyből jön. viszont azt meg szívni kellene gázként, szóval nem tudom hogy lehetett hatásos orálisan.


nekem ez a kettő a tippem, de megmondom a frankót a pályafutásom alatt még nem találkoztam konkrétan ilyen szerrel :)

2023. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És fejfájás is utóhatás
2023. márc. 22. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!