Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nemsokára...

Mit tegyek ha nemsokára nagykorú vagyok(eddig nem vehettem piát és ez akadályozott meg)és a szorongásom itallal akarom elfelejteni legalabb egy kicsit??

Figyelt kérdés
Apa alkesz volt szóval félek hogy nagyon rászoknék...mit tudok tenni?
2022. nov. 19. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Igyál! Hozd magad olyan helyzetbe hogy annyira sokat iszol, hogy két napig nem bírsz felkelni az ágyból. Már annyit hánytál, hogy nincs minek kijönnie. És úgy fáj az egész tested, hogy meg akarsz halni. Okozol magadnak egy pár ilyet, aztán ráébredsz hogy nem éri meg. Velem legalábbis ez volt, meg úgy amblokk a baráti társaságommal is. Idővel az ember rájön, hogy vannak sokkal jobb alternatívák lazulni. ;)
2022. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem kezdesz el inni! Abból csak meg nagyobb bak lesz. Sportolj, kirándulj, barkácsolj, találj hobbit, stb.

Én ha rosszul érzem magam, akkor fozok egy jó erős teat és megdogonyozom a macskam.

2022. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
20%

Amíg pia nem szerves része az életednek addig nincs baj. Határozd meg mi az a mennyiség ami elég és tartsd magad ahhoz.

Nekem egy 2dl Unicum 3hónapig elég.

Tanulj meg kulturáltan/mértékkel piálni.

2022. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!