Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 83 éves páciens felébredhe...

Egy 83 éves páciens felébredhet még a kómából? 😢

Figyelt kérdés
Az én drága mamikámnak kedden agyvérzése lett, ez már a 3 volt. Bevitték a kórházba, ahol kómába esett. Az agya súlyos mértékben károsodott. Az orvosok szerint nincs remény a felépülésre, mert folyamatosan romlottak bent az értékei. Holnap lekapcsolják a gépekről. Itt tényleg nem segíthet már semmi?

2023. márc. 23. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos, ha az orvosok is azt mondják, akkor valószínűleg semmi. Őszinte részvétem.
2023. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de maximum neked lenne jó, ha felébredne. Neki, mint embernek, ez már csak nyomor lenne. Aligha fog felébredni, ha már lekapcsolni készülik, max a csoda segítene rajta, ami neki, mint csoda, nem csoda lenne.
2023. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
98%
Hát sajnos ez már az a kor amikor nem sok mindent tehetnek az emberrel. ☹️ Sajnálom ,hogy így alakult.
2023. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szörnyű hogy el sem tudtunk búcsúzni tőle
2023. márc. 23. 22:44
 5/12 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem. Tudom hogy minden kb percben halnak meg emberek de azért ez nagyon szomorú hogy most miközben írom ezt még él aztán pár óra múlva lezárul egy hosszú élet.
2023. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. márc. 23. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérhető közelségben van a kórház, akkor menjen be a család még így is elbúcsúzni.
2023. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el! Ő így is tudja, hogy szeretitek! Emiatt ne bánkódj, hogy nem tudtátok tőle elbúcsúzni!

Hosszú, boldog életet élt és ti ott voltatok neki! Mostmár békében elmehet! Egyszer mindnyájan találkozni fogunk az elhunyt szeretteinkkel a Mennyországban!

Nyugodjon békében a nagymamád!

2023. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bementünk, ma is megölelgettük, de kómában van. Ezt gondolom én is hogy a lelke valahogy érzi most is hogy szeretjük. Köszönöm, jó emberek vagytok.
2023. márc. 23. 23:21
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Tudod, a szeretteink halála is a felnőtté válás része! Ilyenkor tanuljuk meg elfogadni azt, hogy az életünk véges!

Azt is ilyenkor tanuljuk meg, hogy el kell engednünk a szeretteinket, ha eljön az ő idejük a földi életük befejezéséhez!

Szerencsés vagy, hogy a nagymamád ilyen hosszú életet élt!

A szívedben ott lesz veled életed végéig! Hidd el, fentről látni fog téged mindaddig, míg a Mennyországban újra találkoztak és örökké együtt lehettek!♥️

2023. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!