Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durva hasmenés?

Nagyon durva hasmenés?

Figyelt kérdés
Éjfél óta 3x voltam wc-n, mind3 alkalommal teljesen folyadék állag jött ki, nem marad meg a víz se, és annyira rosszul vagyok, hogy már az ájulás kerget, ha nem fekszem, és így már a wcre se merek elmenni, mert legutóbb is majdnem összeestem. Mi tévő legyek? Elaludni nem tudok mert fáj a hasam.

2023. márc. 24. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis normolytot, vagy ha nincs otthon, csinálj magadnak kis cukros sós víz.

Mellé meg egyél kis banánt, almapürét, rizset, pirítóst, jó hasfogók.

2023. márc. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden képpen pótold a folyadékot mert ez kiszaradáshoz vezethet.

Nekem ha megy a hasam hanyok ilyenek a kola szokott segíteni mert potolom vele a cukrot es meg bofogtet

2023. márc. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta hánytam is, be is lázasodtam. Vettem be Lopediumot, csak az volt itthon, utolsó darab... Egy picit segített úgy érzem, majd felhívom a dokit, most már túlélem talán :D Köszi a válaszokat!
2023. márc. 24. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is megy a hasam mint a víz , én normaflore-t ajánlanek és kímélő diétát (főtt krumpli, pirítós ) esetleg tea kortyokban, bár rajtam az is keresztülmegy hangos csikarások közepette :(

Jobbulást neked is!

2023. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teát hánytam ki pont én is, Lopedium mégsem hatott sajnos, Normaflore-ral próbálkozom most szintén. Doki még Smectát javasolt. Jobbulást neked is!
2023. márc. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!