Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most jöttem ki egy elég durva...

Most jöttem ki egy elég durva hasmenéses vírusból, szerintetek elkezdhetek újra edzeni?

Figyelt kérdés
Próbálok odafigyelni az alakomra. Diétázom, súlyzós edzéseket csinálok és heti 5x csinálom Rubint Réka edzéseit, videóra, min. 40 percet egyszerre. Viszont most 3 napon keresztül olyan durva hasmenésem volt, hogy bármit lenyeltem, egyből zuborgott a hasam, és már rohannom is kellett. Lázam is volt. Tegnap már nem nagyon ment a hasam, viszont iszonyat gyomorfájásom volt 4x 15 percig kb a nap folyamán. Este 7 körül utoljára. Mára már semmi ilyesmi, szerencsére. Úgy néz ki teljesen meggyógyultam. A kérdés az, hogy óvatosan elkezdhetek edzegetni már? Aggódok, mert 4 nap így is kimaradt a betegség miatt, és a kajálásra sem tudtam figyelni mert most csak ilyen keksz féléktől nem kaptam gyomorgörcsöt, szóval itt lenne az ideje visszatérni lassan. Ti mit gondoltok, visszaállhatnék lassan a mozgásra?
2015. ápr. 7. 12:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és már nem érzem magam gyengének, teljesen jól vagyok, csak nem akarok visszaesni.
2015. ápr. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!