Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnatok tippet adni hogy...

Tudnatok tippet adni hogy mitol lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2honapja figyeltem meg, napi szinten kb 2x furdok miutan megfurodtem izzadasgatlot hasznalok de sajnon nagyon gyorsan erzem magamon a honaljamnal a kellemetlen szagot pedig abszolut nem vagyok igenytelen, probaltam mar mindenfele izzadasgatlot de nem jok, vagy esetleg a mosas vagy a mososzer nem megfelelo es nem megy ki a ruhabol az elozoleg viselt illat? Jovoheten megyek eloszor vervetelre hogy megtudjuk mitol van, mert azt nem mondanam hogy izzadok csak hogy "budos" csunya szoval a honaljamnal..
2023. márc. 25. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A hónaljban is vannak u.n. apokrin illatmirigyek, amik váladéka az adott egyénre jellemző testszagot ad, amit lehet ugyan büdösnek is minősíteni, míg mások vonzónak találják.
2023. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!