Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pestiek! Tudnatok segiteni/tip...

Pestiek! Tudnatok segiteni/tippet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A repteren tervezek dolgozni majd, es a munkahelyem feltetele, hogy barmikor (ejjel/nappal, amikor hivnak) oda tudjak erni 1 oran belul. Probaltam mar utana olvasni, pl Kobanya-Kispest kornyeke, hogy merre keressek alberletet, de nem olvastam tul sok jot.

A legmegfelelobb olyan kornyek lenne szamomra, ahol jo a kozbiztonsag, max 1 ora alatt oda erek a repterre tömegkozlekedessel, es esetleg a varoskozpontban is bent vagyok 30-40 perc alatt.

Nagyon koszonom ha valaki tudna tippeket adni!



2021. nov. 7. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1) Legyen kocsid,mert azokban a kerutetwkben lassu es nehezkes a tomegkozlekedes. Telen meg a hoban nem lehet bucajozni.


2) Inkabb gyalogtavra koltozz a reptertol!! A 100 E bevisz a Nyugatiba /Astoria/Deak ter 40perc alatt! 900 huf a spec jegy ra! A budapest berlet nem ervenyes ra!!!


Sehogy mashogy nem tudod teljesiteni a munkahelyi elvarasokat!



[link]

2021. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben Vecsésre költöznék. Amúgy mindenben az 1-sel értek egyet.
2021. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
18 ker Pestszentlőrinccel van tapasztalatom. Élhető környék a 200E vonala nem messze van.
2021. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a XVIII. ker-nek azt a részét mondanám, ahol nincs légifolyosó.

A reptér lesz közelebb, a belváros távolabb, nem éred el 40 perc alatt a belvárost.

Közbiztonság nagyon jó Budapesten, vagyon elleni, nem erőszakos bűncselekmények vannak, mindent zárni, kell, értéket nem szem előtt tartani, autóban különösen nem.

2021. nov. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a biztonsági szolgálathoz keresnek embereket. Nos, tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de eleve LEBESZÉLNÉLEK a munkáról. Nem véletlenül van mindig felvétel: az emberek többsége nem bírja sokáig. Iszonyatos hajtás és stressz, kaotikus munkabeosztás, szánalmas fizetés és emellé borzalmas közlekedés. (Nyilván ezt a melót nem az a réteg vállalja, akinek telik autóra, tömegközlekedve meg horror a reptér).
2021. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hármas metró vonalán érdemes nézelődni, mert onnan Kökitől pikk-pakk a reptéren vagy, és a belváros se lenne messze. Pöttyös utcánál, Ecseri útnál, Kökinél vannak nagyobb lakótelepek (József Attila ltp., kispesti ltp. például).
2021. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallgass #2-re. A reptérrel szemben van Vecsés vége, de a vasút túloldalán és csak illegális (szabálytalan, a vasúti pályán keresztüli gyalogos) megközelítés a legegyszerűbb és leggyorsabb.
2021. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!