Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőmnek évek óta...

Az egyik barátnőmnek évek óta hol kevésbé hol jobban hullik a haja. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy barátnőm, lassan 8 éve ismerjük egymást, már több éve hallom hogy valami miatt hullik a haja, régebben annyit mondtam az egészre hogy ez normális hagyjad csak, őt ez már akkor sem hagyta nyugodni ezért különféle hajkezelésre jár, több féle sampont is kipróbált, orvoshoz ment vele, de ott mindent normálisnak találtak nála. Az egyik sampon 1 hónapra talán helyre rakta neki, elmulasztotta de azóta ujrakezdődött... És azóta a lelki állapota nagyon instabillá vállt... Szinte depressziós állapotba került.. Hol jobb hol rosszabb kedve van.. Próbáltam neki én is tanácsokat adni, de kudarcot vallottam... Mutatta képeken és teljes mértékben igaza van, valami nem stimmel... Valaki tapasztalt hasonló problémát? Mit tudnánk tenni?



2023. márc. 27. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A mentális egészség romlása okozhat hajhullást, ráadásul az sem feltétlenül kedvez ha mindenféle típusú sampont meg kozmetikumot használ rá.


Emellett fontos a kiegyensúlyozott táplálkozás és pihenés is.


Ha felborul a bioritmusa, a mentális állapota és ezek mellé mindenféle szerekkel kísérletezget akkor könnyen összejöhet, hogy hullik a haja.

2023. márc. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!