Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fajdalom a hat bal also...

Fajdalom a hat bal also reszen kozvetlen a fenek felett?

Figyelt kérdés
jarok edzeni 2 honapja kb, heti 2 alkalommal, legutobb nagyon eros es kemeny edzest toltunk le ahol sok sulyt is kellett emelni, en meg viszonylag gyorsan vegzem a feladatokat, lehet hogy tureloltettem magam de egy ideje 2 hete mar erzem neha neha a fajdalmat ott, de ha megnyomkodom nem tudom megmondani hol faj egy pontban csak erzem hogy azon a tajekon faj valahol egeszen lent. Az elejeben igy neha neha fajt, egy ket nap ereztem a fajdalmat aztan elmult, most meg mar egy 3 - 4 napja egesz nap erzem foleg ulesnel, hajolasnal,ulesbol ha felallok es nemtudom mitol lehet ez. Holnapra kaptam idopontot a masszoromhoz, majd megnezi. De ettol fuggetlenul erdekel hogy valakinek volt ilyen hasonlo esete, turtelhelesrol lehet szo vagy izom gyulladasrol?
2023. márc. 27. 10:21
 1/3 anonim válasza:
Szia! Kiderült, hogy mi volt a baj? Nekem is ilyen panaszom van most :(
2023. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! igen, vettem rá krémet, azt mondta mindenki hogy mélyhátizom húzódás , az a durvábbik fajta… 5-6 het volt mire elmult.. szenvedtem vele, de a krem sokat segitett! ajanlom neked is, a neve Perskindol, en a kek tubusosat vettem meg belole nem a sargat. Mielobbi felepulest kivanok neked! :)
2023. jún. 16. 14:34
 3/3 anonim válasza:
Nagyon köszönöm a választ, megpróbálom én is a krémet!
2023. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!