Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A legutóbbi véradásról kapott...

A legutóbbi véradásról kapott igazolásom megrongálódott (véletlenül leöntöttem), most viszont szükségem lenne rá. Utólag lehet kérni véradásról új igazolást?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olvasható, nincs probléma. Gondolom munkahelyre/iskolába kell. Én mikor gimis voltam, egy sima nyomtatványt adtak. Ha mindenképpen tiszta kell, bemész a koszossal és kérsz egy újat. Ha esetleg nincs meg, akkor meg látják, hogy mikor voltál, én rengetegszer voltam már, annyira rendesek, nem hiszem, hogy ne oldanák meg.
2023. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A számítógépes nyilvántartás alapján előkereshető.
2023. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor a jovohet folyaman mindenkeppen elmegyek es kerek egy ujat. Sajnos annyira osszemosodtak a betuk,menthetetlen. Koszonom #1 es #2 a valaszotokat! Minden jot! ❤️
2023. márc. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!