Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a vizelet tartási...

Mi okozhatja a vizelet tartási problémát? Decemberben tavaly összetörtem magam,zuhantam magasról, eltört a lapocka, a csípőmnel vmi, a medencém zuzodott, elvileg a szemérem csontom is sérült. Azóta teljesen meggyogyultam mégis ilyen bajaim vabnak.

Figyelt kérdés
Hirtelen inger tör rám és már nem bírom tartani. Viszonylag hamar meggyogyultam, kb 3 hét múlva már nem volt felkotve a karom sem . De ez a vizelési probléma megmaradt. Akkor kezdődött közvetlen a baleset után kb 12 órával. Se ultrahang, se rintgen, se a verkep se pedig a CT nem mutat semmi elváltozást. Létezik H valami idge sérült ? Lehet átmeneti, vagy maradandó ? Soha nem volt ilyen bajom most mégis ilyen dologgal szenvedek pelenkakat hordok.
2023. márc. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfáztál?
2023. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háziorvosom is erre gyanakodott még tavaly dec végén , kaptam antibiotikumos kurat de nem javult. A verkepemben semmi nincs ami ilyenre utalna és azért majdnem fél éve volt. Erdekes felfazas lenne
2023. márc. 30. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A stressz is okozhatja.

Régebben nekem is voltak ilyen problémáim,igaz nem tartott sokáig,magától rendbe jött.

2023. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Lehet, hogy kellene egy MR is. Ha még nem voltál, szerintem elmehetnél egy neurológushoz és elmondhatnád neki az egészet. Szerintem az idegrendszeri dolgokat leginkább MR-rel lehet kideríteni.
2023. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!