Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz lehet az alábbi városi...

Igaz lehet az alábbi városi legenda a covid vakcináról?

Figyelt kérdés

Állítólag a világ jópár orvosa egymástól függetlenül ugyanazokat az anomáliákat találja az oltottak vérmintáiban. Arról számolnak be, hogy a befecskezett mRNS molekulák hatására termelődött tüskefehérjék összetapasztják a vörösvérsejteket. A vörösvérsejtek szállítják a légzési gázokat, ugye, oxigént, szén-dioxidot. Viszont, ha össze vannak tapadva, akkor egyrészt jóval kevesebb felületen tudják szállítani a gázokat, vagyis oxigénhiányos állapot alakul ki, (aminek tartós fennállása az agyra is hat, azaz elbutul az ember), másrészt az összetapadt vörösvérsejtek sűrítik a vért, vagyis emelkedik a vérnyomás, harmadrészt sokkal nagyobb valószínűséggel torlaszolják el az erekben a vér áramlását, vérrögöket, elzáródásokat okoznak.

De nemcsak a tüskefehérjék csinálják a bajt, hanem azok az apró fém részecskék (grafén-oxid nanorészecskék) is, amelyek úgy néznek ki, és úgy is viselkednek, mint a guilette pengék. Ahogy sodródnak ezek a pengék a vérben, úgy kaszabolják szét belülről az ereket, számtalan foldozásra váró sebet ejtve. Az összetapadt vörösvérsejtek fennakadnak a sérülésekben, és ezen a módon is elkezdődik a vérrögképződés.


Szóval azt mondják, ezek miatt olyan gyakori az oltottak körében a magas vérnyomás betegség, a trombózis, az agyvérzés, szívinfarktus és a hirtelen halál.

Mindez igaz lehet?



#vakcina #COVID #tüskefehérjék #nanorészecskék
2023. márc. 30. 18:31
A kérdező szavazást indított:
igen
nem, nem igaz
csak részben igaz
16 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Bár magasabb lenne a vérnyomásom...
2023. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Adatok? Statisztikák? Grafikonok? Nevek? Dátumok? Helyszínek?

Ezek nélkül az információ annyit ér, mint a "hírek" arról, hogy a NASA a héten éppen hány földönkívülit fogott.

2023. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Igaz, ezek töredékét dr Andreas Noack és dr David Nixon sötetkamrás felvételei kutatásai videókon bizonyitják . A hivatalos álláspont tagadás hazudozás , aki a közmédiák tartalmait elhiszi naív .
2023. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon irigyek tudnak lenni az orvosok (egymástól függetlenül), ha kiderül, hogy nem ők találták meg a megoldást.
2023. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
#3: ja, de YouTube videókat elhinni bölcs dolog...
2023. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
2# Kizárólag igazság keresők hiteles tájékoztatásáért az érintett szervek hiteles dokumentumokat valós kimutatást statisztikákat jegyzőkönyveket tanácskozások felveteleit elküldik a közmediáknak és a szándékosságukról minden részletre kiterjedő töredelmes vallomást tesznek .
2023. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
5# A jutubon de a facebookon a hivatalos oltásreklámok a fenyegetések pandemia hirdetések özönlenek a képedbe . Rossz a tipped , de ha bevetted a mesét utána a méreginjekciókat érthető a reakció .
2023. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#2

Alaptalanul követelsz rajtam bármilyen bizoyítékot, ugyanis nem állítottam semmit. Amit leírtam, azt hallottam, és én is tudni szeretném, hogy igaz-e. Azért tettem fel a kérdést, mert gondoltam hátha nektek van valami hozzáfűznivalótok, írásotok, videótok, bármi, ami eldönti a kérdést...


#3

Neked megvannak ezek videók?


#4

Itt egyáltalán nincs irigységről szó, pont hogy megegyeznek az orvosok. Egymástól függetlenül vizsgálták elektromikroszkóppal a vakcinázottak vérét, és mindannyian beszámoltak a tüskefehérjék okozta vérsejt összetapadásról, és a pengetermészetű nanorészecskékről is, amelyek arra törekszenek,

hogy összeálljanak (állítólag).


Amúgy azt el is tudom képzelni nagyon jól, ahogy a fánk alakú vörösvérsejtek kis mélyedésébe beleül a tüskefehérje, majd megint egy fánk, megint egy tüskefehérje...

Nanotechnológia meg már létezik annyi ideje, hogy megérett arra, hogy emberekbe fecskendezve is teszteljék a működését...

2023. márc. 30. 21:03
 9/28 anonim ***** válasza:
Itt láthatók BitChute : RedRschannel Fafy daniel sonalt AntikommunistaAntifasiszta fetöltők videói , Videa : Jancoo oldala , Indavideo : Kawalaci Vigyázat oltás a teljes igazsag , Odessy : Budha videói ....
2023. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nyugi,itt hiába kérdezed meg ezt,itt csak 3x,4x injekciózottak fognak írni,akik maguknak is hazudnak.
2023. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!