Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorulás utáni fájdalom?

Szorulás utáni fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kerlek szepen ne piszkaljatok, hogy ezt leirom, most nem erre van szuksegem. Legyszi 🙁

Sajnos mostanaban kemenyebb a szekletem, a mai nap viszont szorulasom is volt, ezt koveto wc-zesem eszmeletlen fajdalmas volt, sosem ereztem meg hasonlot, fajt, egetett, szurt…nagyon kellemetlen volt.

Nem tudom, hogy esetleg felsertettem ott a bőrt, vagy fogalmam sincs hogy mi valtja ki ezt a kegyetlen fajdalmat.

Szerintetek elmulik 1-2 nap vagy tudok ra venni esetleg valamit?

Csak a fajdalom miatt ijedtem meg kicsit, verezni nem vereztem

Koszonom szepen ha valaki velemenyt ir az is nagy segitseg, termeszetesen orvoshoz fordulok ha szukseges csak nem tudom hogy ez magatol elmulo problema e vagy en reagalom tul😔



2023. ápr. 1. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Sajnos ma ismetelten fajdalom jelentkezett a vegbelemnel wc-zes utan, kivul sebes, sajnos nem tudom mi okozza.

Melyik orvoshoz kell fordulnom, ki az aki kifejezetten ezt vizsgalja? Proktologus esetleg? Koszonom🙁

2023. aug. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!