Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorulásom van már 3. napja ....

Szorulásom van már 3. napja . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
korházban vagyok (az mindegy hogy miért) és nagyon szorulásom van szóltam az orvosoknak de azt mondta az egyik hogy sétáljak sokat és igyak cappuccinót. Hát ittam kettőt is mégsem segített. Utána adtak gyógyszert, de attól sem jobb. Ráadásul ha wc.-n vagyok és erőlködök annyira fáj hogy szintre már sírok.. segítsetek már. Szerintetek mit vegyek rá vagy mit csináljak?

2014. máj. 3. 04:23
 1/5 gömbicica ***** válasza:

folyadék,-

narancs,-

yoghurt,-

tejeskávé,-

körkörös finom simogatással a hasadon,-

székletlazitó tabletta (családtagot kérj meg vegyen Neked)

hashajtót szerintem nem jó dolog. de ha muszáj :-(

Fájdalom erőlködéstől van, ne erőlködj, mert ha aranyered lesz, még rosszabb lesz.

A hastájék átmozgatása mindenképpen jó

ha sokáig vagy kórházban ráadásul fekvőbeteg, akkor feltétlenül keress megoldást.

2014. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha korházban vagy, menj oda egy szimpi ápolónőhöz és kérj tőle pezsgőkúpot. Fog adni hidd el, az segíteni fog. Vagy vitess be valakivel.
2014. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp pár percen belül hat.
2014. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a glicerin kúp a legjobb. Ha teheted, mozogj ezután, főleg a hastáji izmokat dolgoztasd meg, hgy elkerüld a szorulást.
2014. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beöntést is adhatnak ilyen esteben. Az 100% hogy hat szólj az ápolonőnek.
2014. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!