Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 kg fogyás sok vagy kevés?

30 kg fogyás sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
18 hónap alatt - 30 kg-ot fogytam. 2021 szeptember végén még 118 kg voltam, most a napokban meg már csak 88 kg vagyok? Szeretnék még fogyni! De a kérdés adott! 30 kg fogyás diéta nélkül sok vagy kevés? Ha azt veszük 1 év alatt - 20 kg ment le, és 6 hónap alatt körülbelül 10 kg, és 3 hónap alatt 5 kg. Ha igy folytatódik, reális-e újabb 30 KG fogyás? Nem diétázom, és nem járok konditerembe sem, futni sem futok, és edzni sem edzettem. Mégis 30 KG-ot fogytam, másfél év, azaz 18 hónap alatt. És igen szeretnék még 30 KG-ot fogyni. Az is igaz 30 kg-ot fogytam, viszont csúnyán fogytam le. Narancs bőrös és ráncos, és logó hasam maradt a - 30 kg. Még hozzá tenném hogy 45 éves, felnőtt férfi vagyok.

2023. ápr. 2. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

45 éves féfi aki 118 kg volt,jelenleg 88 kg es még fogyni szeretnél?


Fejbe valami baj van.

Anorexias vagy?!

Ferfikent a 118 kg se volt drasztikus.

A 88 kg pedig mar tekeletes egy ferfinak.

Ez alatt mar a kinezet beteges.


Keress fel egy pszichologust inkabb azt javasolnam

2023. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Na és milyen magas vagy? 160 centihez a 88 kiló elég sok.
2023. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
milyen magas vagy?
2023. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as! Nem vagyok magas, ingább alacsony vagyok
2023. ápr. 2. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy sikerülni fog újra leadni 30 kg-t. Plusz a lógó bőrödet is majd rendbe kell tetetni, és ezt csak műtéttel lehetséges.


"1 év alatt - 20 kg ment le, és 6 hónap alatt körülbelül 10 kg, és 3 hónap alatt 5 kg"


Tehát egyre kevesebb. Ez normális, mivel a szervezet alkalmazkodik a kevesebb kalória bevitelhez, de egy idő után ez nem fog menni, hacsak nem csinálsz mellette még valami sportot.


Most vagy neki állsz még sportolni a diéta mellett, vagy a többi kiló nagyon lassan (esetleg sosem), fog még "leolvadni".

2023. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös válasz író! "Nem biztos, hogy sikerülni fog újra leadni 30 kg-t." Hát én még azért nem adtam fel a reményt. Szeretnék még egyszer újra minimum 66 kg lenni, vagy 66 kg alá menni súlyban. Most reggel is csak egy zsemlét ettem meg.
2023. ápr. 3. 08:14
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
Én körülnéznék a pajzsmirigy, valamint a mellékvesék tájékán.
2023. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es válaszíró! Ezt mond a házi orvosomnak! Ha a házi orvos nem ad be utalót egy Endokrinológushoz akkor úgy nehéz lesz. Sajnos, a házi orvosom szerint nincs semmi bajom és igy nem ad be utalót sehova.
2023. ápr. 3. 14:44
 9/9 anonim válasza:
Szia:) az edzes rengeteget segihet a narancsboron, es a megereszkedett boron. Nem kell eljarnod edzoterembe, napi pl. 2×15 perc otthon a legegyszerubb gyakorlatok is sokat segithet, dietazni sem feltetelen muszaj, foleg, ha ennyit tudtal fogyni, csak a narancsboron, sokat segithet az egeszseges etkezes, sok vitamin, es kevesebb zsiros, cukros dolgok.
2023. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!