Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 centihez 42 kiló kevés?

160 centihez 42 kiló kevés?

Figyelt kérdés
Kb 2 hét alatt meglenne, mivel heti 3-4 kilókat is képes vagyok fogyni

2018. jún. 30. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Te dolgod , de ez már betegség. Gondolom nő vagy.

Dehogy nem lesz semmi nőiesség benned az biztos.

2018. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kevés. Én 159 centi vagyok és 50-51 kg, enyhén izmos, sportos vagyok.


Anorexiás kislány vagy. Anyukád miért nem figyel rád?

Kórházban akarod tölteni az egész nyaradat? És mivel fogysz, ha szabad megkérdezni? Koplalsz és hánytatod magad?


Heti 3-4 kg??? :O Normális vagy te??? Heti 1 kg a normális!


Testképzavaros h..lye p..csa. Menj pszichológushoz!

2018. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés! Beteg leszel ( vagy) és beteg gyerekeket fogs z szülni
2018. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"mivel heti 3-4 kilókat is képes vagyok fogyni"


Te még büszke is vagy az ostobaságodra. Hízzál inkább pilinckafáni.

2018. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Édesanyám nagyban szarik rám, nem is vele élek, mamámnál vagyok, de ő nem tud semmit sem rólam

2. Nem vagyunk valami pénzes család, tehát nincs is nagyon mit enni, erre rátesz, hogy táplálkozási zavarom is van, nem kívánok semmilyen ételt, emiatt tudok ennyit fogyni és nem is szeretném hánytatni magam

3. Én nem dicsekedek ezzel, csak egy tényt közöltem


De azért köszönöm, hogy egy eleve mentálisan beteg ember fejéhez ilyeneket vágtok, nagyon jól esik

2018. jún. 30. 20:59
 6/10 A kérdező kommentje:
És még a #3-hoz hozzáfűzném, hogy nem is akarok gyereket ilyen fiatalon, meg amúgy sem, elég volt nekem 4 kistesóval (10 év különbség) felnőnöm, hogy eldöntsem, nem szeretnék gyereket, maximum örökbefogadni egyet, ha valamivel rászánom majd 15 év múlva magam
2018. jún. 30. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Nincs mit enni? Menj dolgozni!!!

Mentális beteg vagy? Menj pszichológushoz!

Ennyi!


Egyébként pedig a kérdésből, és abból az egy mondatból senkinek sem esett le, hogy mentális beteg lennél.

Szimplán h..lye kislány is lehettél volna, akit hatalmába kerített az ész nélküli fogyózás.

2018. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van mit, viszont keveset és még nem vagyok munkába állítható

Piszchológusra meg végképp nincs pénzünk és szeretném magamnak megadni az esélyt, hogy önerőből győzzem le a problémáimat, ne pedig piti beszélgetések, gyógyszeres kezelések és akár a sárgaház falai közt történő dolgok gyanánt sikerüljön ez (ha egyáltalán sikerülne)

2018. jún. 30. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Addig, amíg azt hiszed, hogy a pszichológus semmit se segít, és csak gyógyszert ír fel, addig nem is fogsz meggyógyulni, mert én hiába írom azt, hogy itt a net, nézz utána önismereti, önszeretet témában cikkeknek, könyveknek, nézz utána, hogy hogyan lehet leküzdeni ezt a fajta betegséget, olvass Csernus Imre könyveket, nézz olyan videókat, ahol testképzavaros embereket mutatnak be..stb. lehet, hogy csak a kifogásokat fogod keresni, hogy ne is gyógyulj meg. Mert ehhez nagyfokú akaraterő, kitartás, motiváció szükséges.

Iskolában esetleg beszélhetnél a védőnővel, hogy esetleg tudna-e ajánlani iskolapszichológust.

2018. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most mit bántjátok még azok után is, hogy tudjátok milyen szr körülmények között van? Szerintem is sovány vagy, de ha nem tudsz mit tenni ellene, akkor ez van, sajnállak. És nem ajánlom a pszichológust sem, mert nekem is csak hülye gyógyszereket írt fel (nekem más bajom van), és már agyamra ment a gyógyszer, aludni sem tudok tőlük! Én azt javaslom, hogy akkor változtass magadon, ha már lesz rá alkalmad. Ha szeretnél velem beszélgetni, nyugodtan írhatsz. 16L
2018. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!