Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levakartam egy anyajegyet?

Levakartam egy anyajegyet?

Figyelt kérdés
Elkapartam egy anyajegyet, nem vettem észre, hogy vérzik, pár nappal később vettem észre, hogy mégis varas. 1 hónapja voltam éves anyajegy vizsgálaton, úgyhogy akkor elvileg rend volt az anyajegy. Ennyi idő alatt változhatott? Attól lehet probléma vele, hogy megsértettem?
2023. ápr. 2. 23:54
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
67%
Akkor lehet, ha rosszindulatú, ha nem az, akkor majd rendbejön. Viszont a szűrés 1 éve volt, ergo lehetne újra nézetni, abból nem lesz gondod.
2023. ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hónapja voltam szűrésen. :) De valószínű elmegyek azért ezt külön megnézetem újra, biztos ami biztos.
2023. ápr. 3. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baj, majd pár nap/hét után leesik a var és kész. Nekem is volt most egy ilyen anyajegyen, én se vettem észre, hogy az, és lekapargattam, de azt mondta az orvos, hogy ez önmagában nem okoz gondot.
2023. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, 1 hónapja, bocsi, félreolvastam. Ha nagyobb lesz, megváltozik az alakja, nem gyógyul, akkor menj megnézetni, amúgy nem kell, majd pár nap alatt rendbejön.
2023. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, leesett a var és vele együtt az anyajegy is! Alatta sima bőrpír van, ami egy var alatt szokott maradni. Ez mennyire normális? Mindenképp megmutatom dokinak, csak addig is izgulok.
2023. ápr. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!