Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2021.04.17 èn született meg a...

Eperke17 kérdése:

2021.04.17 èn született meg a kis fiam 22 hètre ,volt boncolás ,egy leletet kaptam csak kérdezem a kórszövetani papír nem több oldalas ?

Figyelt kérdés
Még mindig nagyon fáj most lenne kèt èves tudni akarom miért halt meg hová forduljak hogy még kapjam a papírokat kérlek segítsetek
2023. ápr. 3. 11:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem tudtam mit tenni az elmúlt időben mert bele betegedtem de most már tudni akakrom az igazat ,az uh-n azt mondták egészséges,és hogy aminon köteg van mikor meg született semmi baja nem volt viszont én trombózist kaptam és a mèhem infarktust azóta is beteg vagyok le írom hosszasan mi történt velünk
2023. ápr. 3. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

5,5 hónapos koraszülött ritkán marad életben. Nem tudom, mi az a méh infarktus, de gondolom, a vérkeringésre súlyos hatással lehet, s az is magyarázza, hogy esetleg már a méhben elhunyhatott a pici.

A jegyzőkönyv alján aláírás, pecsét jelzi a végét.

2023. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt találtam;

“Amnion köteg szindrómának nevezik azt a ritka, 1 százalék alatti ismétlődéssel előforduló születési rendellenességet, mely egyike azon méhen belüli elváltozásoknak, mely minden édesanya rémálma.

A betegség egy többszörös fejlődési rendellenesség, melynek összetevői egy közös fejlődési zavarból táplálkoznak. Az ADAM-szekvenciának is nevezett elváltozás oka ismeretlen, elképzelhető, hogy nem genetikai, hanem környezeti tényezők hatnak a kialakulására. Az elváltozás hatására sérül a belső magzatburok, emiatt a magzatvíz felszívódik a külső magzatburkon keresztül, súlyos csonkolásos jelegű elváltozásokat okozva a magzaton.

[link]

2023. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez súlyos és többszörös és súlyos trauma. De próbáld elengedni.

Remélem, még lehet babácskád.

2023. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10 hetes voltam mikor barna pecsételő vérzést tapasztaltam,a kórházban kaptam progit és azt mondtak csak hematoma csík ,19 hetesen el mentem uh-ra ahol azt mondták aminon köteg van a pete ür felet a baba mozgását nem gátolja ,21+5 naposan megint mentem uh-ra ahol közölte a doki hogy meg halt a baba ,04.15 én be mentem a kórházba hogy meg szülhesem tágito zselèt kaptam ,nem tágultam tőle reggel balont helyeztek fel a katèterel meg szúrtak a húgy hólyagom dőlt belőlem a vér ,utána oxitocint kaptam reggeltől estig semmi nem történt másnap reggel megint oxitocin majd 10: 55 kor meg született a baba 2 ujjnyival és faral a baba feje be szorult a mehszáj nem engedte ere az orvos azt mondta le fog szakadni a baba feje ,de jött egy másik orvos aki ki tudta szedni ,ott hagytak a babával és a lepènytis én szedtem ki ,utána el vitek műtétre aztán kaptam vért mert a hemoglobinom 50 volt ,2 hét után adták egy papírt amin az ált a magzat kornak megfelelő, rendellenesség nem látható ,a baba agy vèrzest kapott kényszer tartásban volt ,

Anyai felszinen infarktus

Mi történt velünk a baba nyaka kör körösen meg szakadt

Igen mert be szorult és a kis testét rángatták kérem aki tud segítsen nekem hova menjek mit tegyek tudni akarom az igazat

2023. ápr. 3. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
A háziorvosod el tudja magyarázni az összes leletedet. Azon kívül pszichológus tud segíteni, hogy feldolgozd a történteket. A háziorvosodhoz érdemes menned általános kivizsgálásra a panaszaiddal, mert írtad, hogy belebetegedtél. A nőgyógyásznál nem tudom, hogy voltál-e kontrollokon.
2023. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja meg valaki hogy hány oldalas egy ilyen lelet mert mikor ki kértem akkor azt mondta a hölgy hogy csak ezt adja ide a többit nem muszáj látnom akkor ? Ki től kérjem ki a papírt
2023. ápr. 3. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
A betegjogi képviselő kikérhet minden papírt, az elérhetősége minden eü. intézményben ki van plakátolva.
2023. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem
2023. ápr. 3. 15:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor én ha be megyek szemèlyesen nem adják ki?
2023. ápr. 3. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!