Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hirtelen abbahagyom az...

Norcsa789 kérdése:

Ha hirtelen abbahagyom az alprazolám szedését (4 hete szedegetem) akkor mennyi idő amíg kezdődnek az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

0,5-1 mg per nap között szedegettem 4 hete, 145 kilós férfi vagyok. Az utolsót 30 órája vettem be. Alkoholelvonásra írták amúgy fel, azért szedtem mert feszült voltam alapjáraton nagyon.


Mikor számíthatok elvonásra?


2023. ápr. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

- Nem biztos, hogy lesznek elvonási tüneteid, nem szedted sokáig, és nem is túl sokat. De:

- Nyugatókat tilos hirtelen elhagyni. Felléphetnek súlyos, akár életveszélyes megvonási tünetek is.

- Ha több mint egy napja nem vettél be, és semmi furcsát nem érzel, akkor lehet, hogy megúszod. Ha további pár napig semmi tünetet nem tapasztalsz, akkor biztos, hogy megúszod.

2023. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így is haragszom magamra hogy eddig szedtem...nem kellett volna már az utóbbi 2 hétben. Csak jól esett, nyugtatott.
2023. ápr. 3. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Leginkább megint feszült leszel.
2023. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én az alkohol hiánya miatt voltam feszült. Alapjáraton nem vagyok az. Ha kijózanodom. Ezért lett feliratva a gyógyszer is.


Egyébként a durvább elvonási szakaszban nagyon sokat segített, sokkal könnyebbé tette. Igaz az első 2-3 nap még frontinnal se tudtam aludni se.

2023. ápr. 3. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
És? Már le is szoktál az alkoholról?
2023. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem iszom jelenleg. Nem is akarok.
2023. ápr. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!