Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány csomag Tena betétet...

Hány csomag Tena betétet szerezzek be? Szedegetem össze a kórházi cuccomat, hogy legyen meg minden, de nem tudom mennyi kellhet.2 csomag? És a super-t vagy az extrát? Eldobhatós bugyi mennyi legyen?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak a szekrénybe gyűjtöm, táskába még felesleges összetenni, 33 hetes vagyok, de ha bármi lenne azért legyen meg minden...

Már sok dolog megvan, még papucs kell, betét és bugyi.


2009. aug. 19. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi a neve, de az a Tena jó az első napokra, ami a köldöködtől hátul a popsid fölé ér, Legalábbis nekem az vált be, ebből elég egy csomaggal, mert utána már jó lesz a kisebb típus is, de az már otthon kell. Ha nem is feltétlenül lesz ennyire erős a vérzés, de az biztos, hogy ebben érzed a legnyugodtabban magadat. Nekem első pár nap csak normál volt, állandóan nézegettem, hogy mi újság van vele, nem tudtam nyugodtan aludni sem, figyeltem, nehogy elcsússzon, de ez a nagy, ez szuperjó! A bizonyos hálós bugyiból elég kettő, ha cseréled, kimosod, egy óra múlva száraz, tökéletes találmány! Nekem ezen felül eldobhatós bugyi nem kellett, mert állandóan rajtam volt a Tena és ez a hálós izé. Jó készülődést kívánok! Boldog babavárást! :)
2009. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, akkor a hálós bugyi is megtartja a betétet? Mert akkor inkább azt vennék, hisz jobban szellőzik az ember...

Nagyon izgi ez a készülődés :):)

2009. aug. 19. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a hálós bugyiból 2 csomagot vettem, szerintem ez áldás. Nagyon jó dolog, a betétet pedig megtartja ugyanúgy mint a sima bugyi, csak észre sem veszed hogy ott van. Betétből én egy csomagot vettem, ami a normálnál egyel nagyobb, nekem elég olt az is, szülés után 1 hétig véreztem, utána elég volt a tisztasági betét is. De van aki nagyon vérzik.

Könnyű szülést neked és további boldog babavárást :)

5 hónapos baba anyukája

2009. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked is! Már nagyon várom a nagy napot, de hiányozni fog ez az állapot!

Jó babázást Neked!

2009. aug. 19. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont tegnap vettem meg.Tena betétből az extrát (30db van benne) 1 csomaggal,és 1 csomag L-es hálós bugyit.1500ft volt összesen.
2009. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :)
2009. aug. 21. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!