Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalomcsillapító után...

Fájdalomcsillapító után mennyivel lehet inni?

Figyelt kérdés
Délután egykor bevettem egy nospat egykor meg egy cataflant es este hat körül elmentünk barátaimmal inni (gyogyszeresz ismerosom azt mondta hogy 4-5 oraval mar nyugodtan ihatok utána) ittam 3 vodkanarancsot ket tequilat es egy sort. Nem vagyok reszeg/nem is voltam csak kicsit erzem a pia hatását.

2023. ápr. 4. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
De akkor most már nem mindegy? :)
2023. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak azt szeretnem kerdezni hogy minden renben van e?
2023. ápr. 4. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja, hogy attól félsz, hogy még most fogsz meghalni? No para, ha eddig nem lett bajod, akkor most már nem lesz.
2023. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen csekély gyógyszer plusz pia egy egészséges embernél semmi panaszt nem okoz.
2023. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha igazán kemény vagy akkor gyógyszer bevétele után 2 órával iszol.


Én anno a fogamra szedtem nagyon erős fájdalomcsillapítót nagy dózisban aztán amikor a legerősebben kezdett hatni akkor gurítottam rá a sört meg 10 feles pálinkát.

Már a második kör után nagyokat pislogtam meg alig bírtam beszélni, utána még emlékszem, hogy legurítottam 5öt és onnantól semmire nem emlékszem, csak a haverok mesélték, hogy megittam még 3at.

2023. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öt órával ittam csak utána
2023. ápr. 4. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer elfelejtettem, hogy egy órával azelőtt bedobtam egy demalgont, hogy ne szakadjon le a fél fejem a szép vasárnapi fogfájástól, aztán gond nélkül beejtettem egyetlen üveg olcsó sört. Mókás volt, mert kettős látásom lett, részegként mozogtam, de tökéletesen felfogtam ezt, nem lassult le maga az észlelés, csak ilyen mozgástompulás lett belőle. Hát, azóta eléggé figyelek arra, hogy ne legyen ilyesmi, rohadtul kellemetlen volt, tíz perc elteltével már nem olyan vicces.
2023. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
13%

Semmi bajod lesz, én az a fajta ember vagyok, aki nagyon nem bírja elviselni a fejfájást, ha elkezd fájni a fejem és kb 5 percen belül nem múlik el, gyógyszert szedek be. Volt már nem egyszer olyan velem, hogy ivás közben szedtem be, mert akkor fájt.


Több gyógyszerrel is volt "lehetőségem" kipróbálni, mikor házibuli volt és nem vittem gyógyszert. Sose lett semmitől semmi bajom.(Dolgit, Aspirin, Algoflex, Apranax, Ibprofén, Panadol stb).

2023. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!