Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki járt már az Ányási...

Valaki járt már az Ányási nudista strandon? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyen a hely?

Sokan vannak főszezonban?

Milyen gyors a víz sodrása?



2021. dec. 16. 07:26
 1/9 anonim válasza:
74%

Jártam már nudista strandon, az ányásin még nem. Azt viszont nem értem, hogy egyesek miért mossák össze a nudizmust a szexualitással.


Ha valaki nézelődni akar, jobban jár ha peep show-ba megy.

2021. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Voltam már 6-7 hivatalos nudista helyen életemben, egyáltalán nem mondanám hogy tombolt volna a szexualitás.

Nyugdíjasok, családok, baráti társaságok járnak 80-90%-ban. Full átlag emberek. Magyarul nincs mit "nézni".

A nem hivatalos strandok az tényleg mások, szó szerint. 90% meleg férfiak találkozó helye.


Kérdező, menj el sztriptíz bárba, ott vannak a csinos kihívó csajok, nem a folyóparton.

2021. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem kukkolini mennék…

Akkor milyen kategóriába írjam ki a kérdést?

2021. dec. 16. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, mi bajotok van a kérdezővel és a kérdéssel. Mindkét első hozzászóló a szexualitásról és nézelődésről beszél, miközben a kérdés nem is érinti ezeket. Így a válaszotok inkább titeket minősít és nem azt, aki a kérdést feltette. A strandról, a létszámról és a vízről érdeklődött a kérdező.

Ezekre sajnos nem tudok válaszolni, mert nem jártam még Ányáson, bár elég sok naturista helyen megfordultam.

2021. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyből a kukkolásra/szexpartner keresőre gondoltam, hiszen szexualitás témába tette.

Emberek topicba jobban illik.

2021. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2021. dec. 16. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Bocs kérdező, a napi 15 lábszag és popólyuk kérdés után van egy kezdő hozzáállása az embernek.
2021. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat uram
2021. dec. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!