Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi vizsgálati fóbia ellen...

Orvosi vizsgálati fóbia ellen van valami tényleg működő praktika?

Figyelt kérdés
Alkalmassági orvosi viszgálatra kell mennem, ahol vérnyomásmérés is lesz. Sajnos fóbiám van az orvosi vizsgálatoktól, és emiatt nagyon felmegy a pulzusom és a vérnyomásom, így rosszabb képet kap az orvos mint valójában. Ez már többször megtörtént, és emiatt egyre inkább így lesz, és félek, hogy végül már meg se adják a papírt. Mit tudok tenni? Stresszhelyzetre nagyon érzékenyen reagálok, egyből fel tud ugrani a pulzus az egekbe.

2023. ápr. 7. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig magasabb akár hányszor mérik. Hiába tudom, hogy minden okés, akkor is stresszelek a vizsgálat miatt. Megoldást én sem tudok rá :(
2023. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jogsihoz kell akkor elmondom neked, hogy nem szokták annyira szigorúan venni, hogy egy kicsit magasabb vérnyomás miatt ne adják meg a papírt.

Nekem is magasabb volt amikor az alkalmasságit csináltam, mégis megkaptam a papírt.

2023. ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy fejben kell eldönteni, nem tudok rá jobb megoldást. Velem is így volt, annyira, hogy el is ájultam. Én elkezdtem véradásra járni, hogy legyőzzem ezt magamban.
2023. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Itt vagy felvettek pár nap alatt 5000 embert melózni, vagy ugyanaz írja ki ezt a kérdést naponta...
2023. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utolsó: először írom ki, de akkor belekeresek, ki sem írta mint hasonló kérdés..

2023. ápr. 7. 21:29
 6/8 NTBS ***** válasza:
Meditáció.
2023. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nekem orvos altal felirt gyogyszert nem reklamozhatom, de erted. Vagy latjak, hogy izgulsz, nem veszik szigoruan.
dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire magas, de egyébként nem igazán szólnak érte, nem is igazán az ő kompetenciája, max. figyelmeztet, hogy magas és menj el a háziorvosodhoz. Egyik ismerősöm azt csinálta, hogy benyomott előtte 2 felest, persze arra vigyázni kell, hogy ne érezzék meg a leheleteden, de neki bevált.
dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!