Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegretol gyógyszer mennyire...

Norcsa789 kérdése:

Tegretol gyógyszer mennyire erős a Frontinhoz képest?

Figyelt kérdés
Alkoholelvonásra kaptam, eddig csak a Frontint szedtem, de lehet abból is bekapok egy két szemet... erősebb, jobban kiüt?
2023. ápr. 7. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
szerintem azt epilepsziára szokták kiírni, fájdalomcsillapító hatása van nem nyugtató
2023. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak epilepsziára írják, az alkoholmegvonás szindrómára is ugyanúgy hivatalos gyógyszer, és a kettő részben összefügg, ugyanis alkoholmegvonásban megnő az epilepsziás roham esélye nem epilepsziásoknál is, tehát ezt hivatott elsősorban megelőzni. Másrészt van egy nagyon jó kis idegvédő hatása, és mint tudjuk, az alkohol károsítja az idegeket. Kiütni viszont valószínűleg nem fog, mert ez nem egy nyugtató.
2023. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!