Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek eletem elso...

Holnap megyek eletem elso vervetelere,es nagyon felek. Elmondanatok a menetet es mennyire faj,esetleg hogy elotte/utana kell e valamit csinalni vele? Elore is koszonom:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megyek eletem elso vervetelere,es nagyon felek. Elmondanatok a menetet es mennyire faj,esetleg hogy elotte/utana kell e valamit csinalni vele? Elore is koszonom:)


2023. ápr. 7. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Az a lényeg, hogy ha kezd sötétedni a szoba, szólj gyorsan.
2023. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem fáj.

Felnőtt, érett ember ilyesmin nem

Parázik. Naponta több ezer emer esik át rajta.

2023. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Az tény, hogy nem fáj. Ha odacsukod az ujjad a fiókba az sokkal rosszabb. Én azért lettem rosszul, mert a tudata, hogy kivesznek valamit a szervezetemből, az elég furcsa, szokatlan számomra. Ha nem agyalsz rajta, akkor nem lesz gond. Utána ne állj fel hirtelen, inkább ülj vagy feküdj le egy 5 percet!
2023. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy picit csipni fog, de egyaltalan nem faj.


Utana ulj le 5-10 perce, meg egyel meg egy csokit a biztonsag kedveert, nehogy elajulj a nagy parazastol, de aztan mehetsz a dolgodra.

2023. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Injekciót kaptál már életedben?
2023. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs miért izgulni, nem fáj egyáltalán. Én biztos ami biztos el szoktam nézni a másik irányba, de fél perc alatt kész van. Előtte igyál elég folyadékot.
2023. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Sima vizet igyál előtte mindenképpen, ha parázol, mert az is megnehezíti a vérvételt, és utána rögtön egyél valamit.
2023. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem fáj, de mondjuk 100 vérvételt választanék egy ajtós ujjbecsípés helyett. Magyarul nem nagyon fáj, csak kicsit, kicsi helyen, rövid ideig. Ha előtte izgulsz, parázol, az a rossz rész igazából.


Gyerekkoromban azt találtam megnyugtató gondolatnak, hogy egy nagyobb eleséshez képest sokkal kevésbé fáj egy sima tűszúrás. De még ahhoz képest is, mikor varrás közben véletlenül megszúrom az ujjam.

2023. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha azt mondták, hogy éhgyomorra kell menni, akkor előtte ne egyél semmit, de vizet mindenképp igyál.


Cipzáros felső legyen rajtad, azt könnyű levenni, alatta pedig rövidujjú legyen, tehát a lényeg a karod szabaddá tétele.

Fertőtlenítés után egy pici szúrást fogsz érezni, de egyáltalán nem vészes, aztán kis ampullába gyűjtenek valamennyi vért, majd kihúzzák a pici tűt, és kapsz egy kis papír zsebkendő darabra emlékeztető dolgot, amit 1-2 percig rajta kell tartani a szúrás helyén, de nyomni nem kell, csak tartani. :)

Utána ugyanúgy csinálhatsz bármit, nem befolyásol semmiben, mivel nagyon kicsi mennyiségű vért vesznek, nem véradásra mész. :)

2023. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
De éppenhogy nyomni kell majd a vattát rajta, mert különben bekékülhet és kb. 5 percig.
2023. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!