Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami éjszakai bénulás...

Ez valami éjszakai bénulás lehet vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak álmodom, de szerintem nem...Néhány havonta van olyan, hogy felébredek éjszaka, mintha mehetnékem támadna. Felülök az ágy szélére, azt gondolom, hogy megkapaszkodom, de mintha nem lenne erőm felállni, valahogy beleremegek, aztán visszaalszom. De olyan is volt már egyszer, hogy lekaptam a hálóruhám, törölgetni kezdtem vele, aztán visszaaludtam.De ez a "mehetnékem támad, csak nincs bennem erő" többször előfordult. Szedek Szertlanint. Na meg SM-es vagyok elvileg 14. éve, bár amiatt nem csak éjszaka lenne ilyesmi.
2023. ápr. 8. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
SM-től nagyon sok minden lehet, bőven elég ehhez is
2023. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha a miatt van, akkor nem nagyon lehet tenni ellene. Legfeljebb elkönyvelni, hogy van ilyen és kész.Bagatellnek tűnik, az bizonyos, csak különös.
2023. ápr. 8. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF-nak fog tűnni a válaszom, pedig nem az. Nyugtató függő voltam sokáig, nagyon nehezen, de sikerült leszoknom. Viszont történt valami az idegrendszeremmel, mert mindenféle furcsa tünetem van. Némelyiket el sem tudnám magyarázni. Tapasztalatból mondom, hogy az orvosok sem tudják, hogy mik ezek vagy mitől vannak, de persze ilyet be nem vallanának.

A lényeg, hogy az agy, és idegrendszer sok csudi dolgot tud produkálni, és talán jobb is, hogy nem tudunk mindent pontosan.

2023. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!