Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olcsón megoldani...

Hogyan lehet olcsón megoldani a glutén és laktóz mentes étkezést? Tippek?

Figyelt kérdés
Igazoltan kiderült, hogy érzékeny vagyok ezekre. Eddig is “tudtam”, mert ha nagyobb mértékben fogyasztok ilyeneket, akkor rosszul vagyok. Hogyan lehet ezt olcsón megoldani? Tudtok márkákat mondani, amit érdemes venni?
2023. ápr. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon sütöd a kenyeret és pékcuccokat. Be kell ruházni egy kenyérsütőre de nehéz kitapasztalni milyen lisztből mit hogyan tudsz megsütni.

Nem egyszerű.

2023. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
A legolcsóbb kerülni a tésztaféléket. Ha nem eszel kenyeret, nem kell drága kenyérhelyettesítőre költeni.
2023. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem elég csak a tésztaféléket kerülni... mindenben is van glutén. Innentől nem tud megvenni a boltban akármit. Felvágott, chips, mindent olvasni kell mi van benne.
2023. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megpróbálsz mentes dolgokkal pótolni, akkor sehogy se fog olcsón kijönni. Néha pár dolgot lehet persze, de próbálj meg inkább arra koncentrálni, hogy miket ehetsz és abból hozd ki az étkezéseid nagy részét.
2023. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így igaz. Na meg ráadásul tésztafüggő vagyok. Imádom a szaftos, ízes tésztákat. És ez a kisebb gond. Gluténmentes tészta még nem is olyan gáz az árakat illetően. Egy gluténmentes felvágott sokszor drágább arányaiban.
2023. ápr. 8. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
LIDL-ben, ALDI-ban van olcsóbbak ezekből a dolgokból.
2023. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom, egy éve kerülöm a glutént, és de, a kenyér meg a tésztafélék a legdrágábbak. A kolbász-sonka amit eddig is vettünk, alapból GM.
2023. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ecofamily boltban is érdemes szétnézni.
2023. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom. :S a húsok közül csak halfilét és csirkecombot eszek, meg 1-2 felvágottat. Én tényleg tésztákon élek. Akkor ez így drága lesz. :( Elhagyni sajnos nem tudom, nagyon rigolyás vagyok kaja téren.
2023. ápr. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!