Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes most a húsvéti ünnepek...

Érdemes most a húsvéti ünnepek alatt orvosi ügyelettel foglalkozni? Anális szex utáni hajszálér repedés lehetett? Online proktológus tanácsát kikérjem esetleg? Ilyen még nem fordult elő.

Figyelt kérdés

Pénteken a párom lakásában töltöttem az éjszakát. Az ötlet kicsit váratlanul jött az Ő részéről, hogy mégis legyek most kivételesen nála, mert annyira egyedül lesz.


Mindketten megszoktuk a hosszan tartó szingliséget, nehezen barátkozunk meg az elköteleződés gondolatával. Mégis most úgy tűnik, hogy működni fog talán az együttélés is.



2023. ápr. 9. 06:47
 1/8 Hans Pötterman ***** válasza:
70%
Orvoshoz mindig érdemes menni ha baj van.
2023. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes így is menni. Legalább feldobod az orvosok napját :)
2023. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj nagyon akkor menj el.

Ígyál sok folyadékot.

2023. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most jelenleg nem vérzik semmi. Egy kicsit sem. (Ja, menstruációs váladék távozik ugyan, de az értelemszerűen a nemi szervből.)


Inkább székletlazító táplálkozásra gondoltam.


Év elején is volt anális szex többször, de nem volt tőle élesebb fájdalom egyáltalán. Talán most egy kicsit jobban sikerült "vadulnunk".


Orvosokat általában kerülöm. Jobban szeretnék természetgyógyászhoz járni. (Szűrővizsgálatokra eljárok ugyan, de túl sok értelmét nem látom.)

2023. ápr. 9. 07:56
 5/8 A kérdező kommentje:

Na igen. Feldobnám a napot! :)


Köszönöm a tanácsot a folyadékbevitellel kapcsolatban. Ezzel egy kicsit hadilábon állok, ugyanis nem nagyon szoktam szomjúságot érezni.

2023. ápr. 9. 08:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem orvosi ügyeletre való dolog, kend be valamilyen aranyér krémmel, lehet kicsit berepedt a záróizomnál, ha fáj, akkor majd az ünnepek után keress fel egy proktológust.
2023. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha ezzel bemész az ügyeletre, olyat kapsz, hogy többet biztos nem lesz kedved. Ez baromira nem ügyeletre való probléma.
2023. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjobb xd termeszetgyogyaszatra menni jobban feldobod a napjat neki mint az online konzultacios proktologusnak szerintem.
2023. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!