Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SZTK-ban van proktológus?

SZTK-ban van proktológus?

Figyelt kérdés
Vérzik a s.ggem és szeretném kivizsgáltatni, sztk-ban van erre lehetőség? Durván vérzik kakkantás után tehát nem csak pár csepp és viszket is néha. Van hogy ha nem wc-zek akkor is látszik mondjuk a betétemen. Fenéklyukamból jön a vér. Nincs szexuális partnerem! Még valami eléggé szégyenlős vagyok, hogy mondjam el a panaszaimat majd? Olyan kínosnak tartom ezt főleg, hogy a seggemből vérzek így gyakorin simán leírom de élőben másabb és sosem voltam ilyesmi vizsgálaton, nem akarom hogy komolyabb bajom legyen, ezért is megnyugodnék ha mihamarabb megnéznék nekem.

2023. márc. 8. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Tb-alapon persze.
2023. márc. 8. 21:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Emlékeztetsz te engem egy 25 éves lányra, akivel ma este sokat beszéltem :) Úgy hiszem, hogy az SZTK-ban a sebészek foglalkoznak ezzel. De úgy is beutaló kell a háziorvostól.
2023. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-Nem vagyok 25 éves de köszi a válaszod :) Akkor háziorvos lesz de parazok, egyáltalán hogy kezdjem el a mondandómat, annyira szégyelnős vagyok!
2023. márc. 8. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
a háziorvos megnézi a s.ggem amúgy vagy elküld valahova?
2023. márc. 8. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy "Jó napot! Vérzik a fenekem, tudna segíteni?"
2023. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben :D...bár általában az asszisztens veszi fel.
2023. márc. 8. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjél a sebészetr.,Beutaló nem kell,csak időpont.Biztos megnézik,még ha esetleg nem is oda tartozik.Ez esetben a megfelelő helyre írányitanak.
2023. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen csak nem szeretnék felesleges köröket tenni hanem ahova kell menni oda megyek.
2023. márc. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!