Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire érdemes figyelni, ha...

Mire érdemes figyelni, ha szoláriumba mennék?

Figyelt kérdés

Elmúlt két évben a nyaraimat bent dolgozva töltöttem és feltűnt, hogy ez a bőrömön is meglátszik.

D-vitamint szedek, de rendszeresen mondják, hogy olyan sápadt vagyok, mikor megismertek akkor nagyon nem így néztem ki, nincs valamilyen komolyabb betegségem. Egészségügyi szempontból nincsenek ilyen problémáim, csak hogy eddig minden nyáron legalább 2 hetet tudtam szabadban tölteni, ami télre is adott egy kis színt.

Jelenleg is azt tervezném, hogy havonta egyszer-kétszer járnék el, csak hogy ne legyek tényleg annyira nagyon sápadt.

Miket érdemes megfigyelni? Akár az oldalukon, akár élőben?

Azt tudom, hogy az első alkalommal 2-3 percnél nem szabad többet bent lenni, de szükséges valamivel esetleg bekenni a testem előtte-utána? Milyen az etikett? :D Magam viszek fertőtlenítőt és letakarítok magam előtt-után vagy van kihelyezve? (Bocsánat az ilyen kérdésekért, de tényleg soha életemben nem voltam ott és nem szeretnék totálisan idiótának tűnni)

Esetleg 11.kerületben tud valaki megbízható helyet ajánlani?



2023. ápr. 9. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hogy legyen nálad pénz.
2023. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sápadt vagy előbb szednék vasat és ennék magasabb vastartalmú élelmiszereket, mint direktbe bombázzam a testemet olyan sugarakkal, amelyek potenciálisan rákos sejteket hozhatnak létre.


Ha van időd elmenni szoláriumba, akkor inkább menj el egy napsütéses parkba sétálni helyette, az többet tesz az egészségedért.


Nem voltam szolizni, de én ezekre figyelnék:


- az értékeimet zárható helyre tenni

- mielőtt befekszem a tisztaságról meggyőződni (én úgy tudom erről a szolgáltató gondoskodik)

- a bőrömet előtte/utánna a megfelelő termékkel kezelni (gondolom van ilyenre ajánlás)

2023. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Laborértékeim tökéletesek, szimplán nem vagyok teljesen fehér és emiatt az alapszínem ilyen kicsit "betegeskedőnek" tűnhet, de amint napon vagyok, az sokáig kitart.


Viszont, pont az a problémám, hogy nem vagyok olyan helyzetbe, hogy napsütéses parkban tudjak sétálgatni napi 20-30-60 percet, amit megtennék, de este 22kor már nem sok nap van, reggel 6-7kor meg még nincs sok. Szolárium viszont ekkor is van, ahova töredéknyi időre bekerülhetnék, túlzásba semmivel sem szoktam esni, ezzel sem fogok.


Köszönöm a választ, remélem azért még van aki tud segíteni :)

2023. máj. 9. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak Bio szoláriumba menj! Az Allee Áruházzal van szemben egy jó!
2023. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.Az milyen? Besüt a Nap a tetőablakon?
2023. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UV mentes Szolárium!
2023. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Na akkor az nem is ér semmit.

2023. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!